укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Республіка Уганда зацікавлена у виробничих потужностях України

Країни Східної Африки шукають виробників обладнання для агросектору, спеціалістів з будівництва та харчової промисловості. Про це стало відомо під час зустрічі з представником Республіки Уганда паном Рональдом Робертом Лвабаайі - (Lwabaayi Ronald Robert,) 30 серпня у Київській торгово-промисловій палаті.

 Рональд Роберт Лвабаайі - партнер компанії “Омега Консалтинг Груп”, партнер-засновник програми дій по боротьбі зі зміною клімату в Східній Африці. Віце-президент Віталій Майстренко ознайомив поважного гостя з діяльністю Київської торгово-промислової палати, промислових підприємств і планами підтримки промисловців для розширення ринків збуту конкурентоздатної продукції. Зокрема поінформував про потенціал сільськогосподарського машинобудування, будівельної галузі та оборонно-промислового комплексу. Пан Лвабаайі висловив велику зацікавленість у співпраці, адже Україна має потужні виробничі можливості.

Країни Східної Африки шукають партнерів з України в таких напрямках:

  • спеціалісти з будівництва шкіл, шпиталів, доріг;
  • «Зміна клімату» - озеленення країн Африки за допомогою БПЛА;
  • харчова промисловість - розвиток і закупівля продуктів харчування в інших країнах;
  • агропромисловий комплекс, що включає спеціалістів з розвитку сільського господарства, постачання сільгосптехніки.

На заході обговорили питання участі підприємств – членів КТПП у проектах, які плануються в Уганді та країнах Східної Африки. Містер Рональд Роберт Лвабаайі поінформував присутніх про необхідні види продукції та технологій для країн Східної Африки. Також він запросив Київську ТПП до організації делегації підприємців України для демонстрації нашої продукції на виставці The East Africa FOOD SECURITY 5-7 жовтня 2022 р. У зв’язку із змінами клімату актуальними будуть питання продовольчої безпеки регіону, постачання продуктів харчування та будівництва нових потужностей для їх виробництва. 

Презентація

В рамках зустрічі сторони досягнули домовленості про підписання Меморандуму про співпрацю, надання детальних пропозицій стосовно потреб Республіки Уганда, та підготовки відповідних пропозицій від Київської торгово-промислової палати.

Київською ТПП було організовано відвідання ПрАТ “Меридіан ім. Корольова” та ознайомлення з продукцією підприємства. Рональду Роберту Лвабаайі було продемонстровано зразки багатофункціональних безпілотних літальних апаратів, іншого устаткування.

Крім того, компанія “Омега Консалтинг Груп” організувала насичену програму ознайомлення з столицею та деякими підприємствами.

Представник Уганди пересвідчився в серйозному підході палати та її партнерів до міжнародних відносин.

Переговори показазали, що ми маємо перспективи для подальшої роботи та просування вітчизняної продукції на африканському ринку.

Для тих, кому цікавий ринок Уганди, звертайтесь до нас за контактами:

Ромашко Алла Анатоліївна
Тел/факс: (044) 482-04-35
e-mail: alla.romashko@kcci.org.ua

Рудя Микола Петрович
Тел.: (044) 482-04-37
+ 38 099 040 2016
e-mail: rudya@kcci.org.ua

Читайте також:Запрошуємо на GLOBAL MICE CONGRESS KYIV 202115 компаній отримали членство у Київській торгово-промисловій палатіПрацівники та ветерани галузі машинобудування отримали нагороди до професійного святаВажливі зміни законодавства та аналітика для бізнесу і підприємцівНе лише працювати, а й відпочивати! Комітет жінок-підприємниць відвідав свято «День села Мусійки»Допомагаємо молодому поколінню: Київська ТПП поділилась досвідом зі студентамиЦентр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічейНовини для бізнесу: добірка від Комітету сприяння малому та середньому бізнесу КТППУкраїна гідно представила свої оборонні потужності на польській виставці MSPO 2021Запрошуємо на круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення»

Календар подій

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis