укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Фахівці поділились досвідом як вирішити проблему дебіторської заборгованості на підприємстві

28 липня у рамках роботи Комітетів з питань промисловості та з безпеки ведення бізнесу відбувся практичний семінар «Проблемна дебіторська заборгованість на підприємстві – досвід роботи з боргами».

«Тема заходу обрана не випадково, адже сам бізнес звернувся до нас з ініціативою провести такий тренінг, щоб визначити механізми боротьби зі збитковістю і низькою конкурентоспроможністю підприємств. Зі свого боку, Київська торгово-промислова палата постійно виносить ці питання на розгляд і рішення як місцевої влади, так і Уряду та Верховної Ради України», - наголосив віце-президент Київської торгово-промислової палати Віталій Майстренко.

Без сумніву, головною метою будь-якої підприємницької діяльності є отримання прибутку. Проте, як свідчить динаміка статистичних даних по місту Києву, досить високою залишається частка збиткових та неефективно працюючих підприємств.

Основні чинники збитковості - неконкурентоспроможна технічна, технологічна і організаційна база підприємств; втрата оборотного капіталу та відсутність джерел фінансування розвитку підприємств. Одна з проблем – дебіторська заборгованість. Як її вирішувати розповідала спікер заходу Оксана Рудецька - операційний директор компанії LECCIS.

Вона детально розкрила основні причини виникнення дебіторської заборгованості, методи роботи з боржниками, типи боржників, стратегії роботи з різними типами боржників та основи тайм-менеджменту в роботі з ними.

Причини невиконання контрагентом своїх зобов’язань можуть бути різними. Передбачити всі майбутні проблеми неможливо. Тому важливо на початковому етапі проаналізувати відносини з контрагентом. Для цього є безліч загальнодоступних джерел інформації, такі як сервіси Opendatabot, Clarity Project, YouControl та інші. Вони нададуть інформацію про засновників та керівництво, наявність або відсутність податкового боргу, історію змін місцезнаходження підприємства, історію судових справ підприємства, пов’язаних юридичних осіб тощо.

Оксана Рудецька розповіла, що для коректної роботи з боржниками потрібно спочатку зробити нагадування про заборгованість телефоном, потім можна відправити офіційний лист, обговорити варіанти погашення боргу під час особистої зустрічі та лише потім звертатися до суду, якщо жоден варіант не спрацював.

На заході учасники мали можливість представити свої практичні кейси та отримати поради від спеціаліста.

Більше інформації про те, як покращити систему управління своєю дебіторською заборгованістю та платіжну дисципліну компанії у презентації спікера.

Ви також маєте можливість подивитись пряму трансляцію заходу:

Читайте також:Запрошуємо на GLOBAL MICE CONGRESS KYIV 202115 компаній отримали членство у Київській торгово-промисловій палатіПрацівники та ветерани галузі машинобудування отримали нагороди до професійного святаВажливі зміни законодавства та аналітика для бізнесу і підприємцівНе лише працювати, а й відпочивати! Комітет жінок-підприємниць відвідав свято «День села Мусійки»Допомагаємо молодому поколінню: Київська ТПП поділилась досвідом зі студентамиЦентр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічейНовини для бізнесу: добірка від Комітету сприяння малому та середньому бізнесу КТППУкраїна гідно представила свої оборонні потужності на польській виставці MSPO 2021Запрошуємо на круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення»

Календар подій

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis