укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Корпоративна безпека бізнесу – це відповідальність керівників компанії

28 липня у рамках роботи Комітету жінок-підприємниць при Київській ТПП відбувся практичний семінар «Корпоративна безпека бізнесу». Тема заходу є дуже актуальною для підприємців, тому участь взяли не лише членкині Комітету, а й учасники, які вперше завітали до Київської торгово-промислової палати.

Корпоративна безпека на сьогоднішній день є одним з найголовніших завдань будь-якої компанії. Саме власнику компанії належить ключова роль у розробці концепції корпоративної безпеки, визначенні необхідного рівня захисту, наданні повноважень на проведення оперативних заходів, здійснення фінансування діяльності з підтримки працездатності системи корпоративної безпеки.

Спікерами практичного семінару стали Юрій Когут – генеральний директор ТОВ «Консалтингова компанія «СІДКОН», член Всесвітньої асоціації детективів, кандидат юридичних наук, член Ради Київської торгово-промислової палати, а також Олена Ткаченко – керівник відділу продажу ТОВ «Консалтингова компанія «СІДКОН».

Політична складова безпеки будь-якого бізнесу була головним меседжем заходу. Тому в основі забезпечення корпоративної безпеки повинно лежати неухильне дотримання вимог, принципів і норм чинного законодавства. Юрій Когут на прикладах власного досвіду роботи з компаніями показав, чому важливо бути обережними з політичними проблемами у нашій державі та що може статися, якщо взагалі не займатися корпоративною безпекою. І втрата акцій компанії чи витік конфіденційної інформації – це лише найпростіші наслідки. Адже, на жаль, ми живемо в умовах кримінальної олігархічної держави, де рейдерські захопленні – це звичайна практика.

За словами спікера, спочатку потрібно виявити найбільш критичні загрози, вибудувати систему фізичного захисту та заснувати професійний юридичний відділ. За кожною загрозою стоїть певний організатор з конкретною метою. Не варто сподіватись на захист від держави.

Особливу увагу потрібно приділяти кібербезпеці. Юрій Когут поділився цікавою інформацією з присутніми: зростання цифрових даних фінансових компаній збільшує кількість кіберзагроз та кібератак, що підвищує ризики безпеки як для організацій, так і для їх клієнтів. Наприклад, у 2020 році сфера охорони здоров’я страждала від витоків даних (на суму збитків понад 7 млн дол.) через глобальну пандемію, в той час як сфера енергетики досі оговтується від атак SolarWinds.

Отже саме власник бізнесу відповідає за безпеку компанії. Він має організувати систему захисту, яка включатиме основні методи і принципи економічної, інформаційної, технічної, юридичної, кадрової безпеки, покликані зберегти підприємство, ефективно контролювати його бізнес-процеси і забезпечувати максимальну безпеку.

У разі будь-яких проблем ви завжди можете звернутись до Київської торгово-промислової палати, а також до Консалтингової компанії «СІДКОН». Чекаємо вас на наступних заходах Комітету жінок-підприємниць!

Читайте також:Запрошуємо на GLOBAL MICE CONGRESS KYIV 202115 компаній отримали членство у Київській торгово-промисловій палатіПрацівники та ветерани галузі машинобудування отримали нагороди до професійного святаВажливі зміни законодавства та аналітика для бізнесу і підприємцівНе лише працювати, а й відпочивати! Комітет жінок-підприємниць відвідав свято «День села Мусійки»Допомагаємо молодому поколінню: Київська ТПП поділилась досвідом зі студентамиЦентр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічейНовини для бізнесу: добірка від Комітету сприяння малому та середньому бізнесу КТППУкраїна гідно представила свої оборонні потужності на польській виставці MSPO 2021Запрошуємо на круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення»

Календар подій

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis