укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Торгово-промислова палата буде співпрацювати з американською компанією в сфері кібербезпеки

Питання з кібербезпеки гостро стоять перед українським суспільством. Ефективне вирішення проблем кіберзахисту стане можливим лише в кооперації з міжнародним досвідом.

27 липня відбулися переговори віце-президента Київської торгово-промислової палати Володимира Коляденка з СЕО компанії «Catalisto» пані Claudia Iannazzo. «Catalisto» - це провідна американська компанія, яка створює екосистеми для вирішення найскладніших світових проблем кібербезпеки.

Володимир Коляденко є головою Комітету з електронних комунікацій та головою Антикризового Центру кіберзахисту бізнесу Торгово-промислової палати України. Під час переговорів з зарубіжними партнерами він поділився досвідом роботи у сфері кіберзахисту та розповів про успішні кейси в цьому напрямку.

«Ми вивчили кращий американський та європейський досвід, ознайомились із практикою проведення Місяця кібербезпеки. У США його започаткували в 2004 році, в Європі – в жовтні 2009 року, а Україна приєдналася лише в 2018 році. Ми показали на прикладі приватно-державної взаємодії як можна впровадити засади кіберзахисту в суспільство. Проте Місяць кібербезпеки має стати національним на державному рівні, а не приватною ініціативою Торгово-промислової палати», - зазначив Володимир Коляденко.

Пані Claudia Iannazzo висловила зацікавленість у напрацюваннях Торгово-промислової палати. Сторони домовились об’єднати зусилля та продовжувати співпрацю.

Читайте також:Запрошуємо на GLOBAL MICE CONGRESS KYIV 202115 компаній отримали членство у Київській торгово-промисловій палатіПрацівники та ветерани галузі машинобудування отримали нагороди до професійного святаВажливі зміни законодавства та аналітика для бізнесу і підприємцівНе лише працювати, а й відпочивати! Комітет жінок-підприємниць відвідав свято «День села Мусійки»Допомагаємо молодому поколінню: Київська ТПП поділилась досвідом зі студентамиЦентр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічейНовини для бізнесу: добірка від Комітету сприяння малому та середньому бізнесу КТППУкраїна гідно представила свої оборонні потужності на польській виставці MSPO 2021Запрошуємо на круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення»

Календар подій

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis