укр eng
 

Новини Київської ТПП

Таїнство поліграфії для Комітету жінок-підприємниць

Комітет жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати продовжує практику виїзду на підприємства до  членів комітету. 16 липня керівник ТОВ  «Макрос»  Валентина Федоренко запросила бізнесвумен відвідати її компанію - творця сучасної, вишуканої рекламної продукції - буклетів, книг, журналів, постерів, календарів, альбомів тощо спільно з цехами компанії партнера «Принт-медіа».

Компанія «Макрос»  була зареєстрована в 2001 році і святкує свій 20-річний ювілей, а нещодавно отримала орден «Лідер України»!

«Хочу сказати величезне «Дякую» Валентині Григорівні  Федоренко за чудовий прийом і дуже цікавий досвід партнерства в бізнесі,  яким вона щиро і щедро поділилась. Такі історії - це не тільки про  труднощі і шляхи їх подолання, вони і про ставлення до власної справи, про відповідальність, про прийняття вірних управлінських рішень, про емоції і раціоналізм в бізнесі.  Щиро дякую усім членам делегації, членкиням нашого комітету, які знайшли час і з інтересом розглядали таїнства всіх процесів  поліграфії і виробництва», - зазначила голова Комітету, перший віце-президент Київської торгово-промислової палати Людмила Сізікова.

Такі виїзди на підприємство – це встановлення тісних дружніх стосунків і налагодження ділових контактів  між членами Комітету і палати, обміну досвідом з організації  і менеджменту успішного бізнесу і підприємництва,  отримання секретів щодо  ролі особистих якостей жінки в організації успішного бізнесу. 

Читайте також:Бізнес — інтенсив "Фандрайзинг в умовах військового стану: цілі та виклики"Запрошуємо бізнес взяти участь у спільному засіданні членів палати та Міжнародного Трейд-клубуКиївська торгово-промислова палата щиросердно вітає всіх працівників машинобудівної галузі з професійним святом - Днем машинобудівника!Можливості для українського бізнесу під час війниТоргово-промислова палата Великого Бірмінгема об’єднується з українськими колегами з Київської торгово-промислової палати“Найбільша помилка - це поставити бізнес на паузу і чекати закінчення війни” - Василь Хмельницький поділився досвідом з підприємцямиЗасвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання СертифікатуКруглий стіл Фіксування та визначення (оцінка) збитків бізнесу, спричинених воєнною агресією російської федераціїВисновок про істотну зміну обставин (hardship)Українські підприємці «воюють» у тилу за економіку

Календар подій

Вересень 2022
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis