укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Київська торгово-промислова палата відзначає 40-річчя успішної діяльності Миколи Засульського у системі торгово-промислових палат!

Колектив Київської торгово-промислової палати вітає президента організації Миколу Засульського із 40-річчям робочої діяльності у системі торгово-промислових палат України!

Микола Засульський – це Людина з великої літери, основна справа життя якої присвячена роботі в системі Торгово-промислової палати України. Він стояв біля витоків розвитку палатівського руху в Україні, очолюючи Київську ТПП з дня заснування.

За всі ці роки саме під безпосереднім керівництвом Миколи Васильовича, Київська торгово-промислова палата вийшла на рівень однієї з провідних в системі торгово-промислових палат.

 

Із визначною датою привітали керівники Торгово-промислової палати України. Президент Геннадій Чижиков та віце-президенти Михайло Непран і Наталія Забрудська висловили теплі побажання Миколі Васильовичу, подякували за сумлінну працю та вручили подарунки.

Київська торгово-промислова палата - це багаторічні спільні зусилля всіх співробітників організації, ініціатива і підтримка підприємств столичного регіону. Весь колектив Палати любить і поважає свого ініціативного, відповідального та талановитого керівника.

Миколо Васильовичу, Ви внесли значний вклад в розвиток системи торгово-промислових палат, багато в чому визначили її серйозні позиції і авторитет в бізнес-середовищі. Багатий професійний досвід, глибокі знання, воля і цілеспрямованість допомагають Вам з честю вирішувати найважливіші для розвитку підприємництва і процвітання нашої країни завдання.

Щиро бажаємо Вам удачі в досягненні високих цілей, підтримки колег і однодумців, оптимізму та нових звершень! Упевнені у розвитку подальшої плідної співпраці в інтересах бізнесу, попереду ще багато звершень!

Читайте також:Що варто знати бізнесуФахівці поділились досвідом як вирішити проблему дебіторської заборгованості на підприємствіКорпоративна безпека бізнесу – це відповідальність керівників компаніїТоргово-промислова палата буде співпрацювати з американською компанією в сфері кібербезпекиБізнесу потрібні зрозумілі та стабільні правила гриКиївська торгово-промислова палата та Оукшотт британське страхове агентство запустили нову послугу онлайн продажів BritishinsuraceПідприємцям на заміткуТаїнство поліграфії для Комітету жінок-підприємницьНовини для бізнесуКиївська ТПП вітає науковців! Інституту надтвердих матеріалів ім. В. М. Бакуля НАН України виповнюється 60- років з дня заснування

Календар подій

Серпень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis