укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітчизняні науковці презентували новітні розробки у сфері енергоефективних технологій потенційним інвесторам

Демонстрація інноваційних енергоефективних технологій та обладнання відбулась 9 жовтня в Інституті теплофізики НАН України. На бізнес-форумі інновації презентували представникам промислових, наукових та інвестиційних установ, бізнесу, представникам закордонних торгових місій, венчурних компаній із Великої Британії та США, КМДА і районних адміністрацій для подальшого впровадження у реальну економіку.

Київська торгово-промислова палата, яка є організатором заходу, виступає активним посередником між наукою і виробництвом, залучаючи партнерські зв’язки для впровадження інновацій. «Наша мета - це популяризація сучасних розробок, «ноу-хау»,  стартапів власного виробництва, до яких вже давно готові вітчизняні науковці. Будемо раді якщо проекти, які сьогодні презентує наука, знайдуть зацікавленість у інвесторів та відбудеться їх реалізація в реальному секторі економіки України», - прокоментував президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський.

Перший віце-президент НАН України Антон Наумовець зазначив, що контакт науки з бізнесом є життєво важливим, але без підтримки держави не обійтись. Він побажав, щоб результатом зібрання стали реальні контакти, які будуть працювати на енергоефективність та енергозбереження.

Закликав учених вивчати попит на міжнародних ринках радник з торгово-економічних питань Посольства Китайської Народної Республіки в Україні Лю Цзюнь. Він повідомив, що Міжнародний Трейд-клуб всіляко буде сприяти просуванню українських наукових розробок на світовий ринок.

Олег Гаряга, голова Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації, відзначив не тільки вагомий науковий потенціал в Україні, але і проблеми в його комерціалізації.

Перед науковцями виступили представники венчурних компаній із США та Великої Британії, які виявили зацікавленість в українських наукових розробках та готовність надати інноваційно-інвестиційне супроводження по виходу на зовнішні ринки.

Вчені інституту зробили вагомий внесок для українських воїнів, які захищають Україну на передовій, запропонувавши Міністерству Оборони харчові концентрати, які виготовляють методом сушіння, що є унікальною українською інноваційною розробкою.

Науковці накопичили величезний обсяг науково-технічних розробок, які б могли бути впроваджені у фармацевтиці, медицині, харчовій промисловості, житлово- комунальному господарстві, енергетиці та промисловому виробництві.

Олександр Сігал, кандидат технічних наук, презентував нові опалювальні котли, що дозволять зекономити природний газ в системах централізованого теплопостачання України й забезпечити виконання вимог європейських нормативів по викидах забруднюючих речовин.  

Про новітні системи теплоутилізації та відповідного устаткування розповіла Наталія Фіалко, член-кореспондент НАН України. Такі розробки дозволяють заощаджувати в комунальній сфері близько 500 тис. м3 природного газу в рік.

Борис Басок, член-кореспондент НАН України, запропонував системи утеплення фасадів, які дають змогу змінити мікроклімат будівлі, знизивши при цьому витрати теплової енергії на опалення взимку та знизити втрати електроенергії на кондиціонування влітку.

Юрій Снєжкін, академік НАН України, продемонстрував енергоефективні теплотехнології процесів сушіння, які, за його словами, вдвічі скоротять витрати енергоресурсів.

«Важливою науково-технічною проблемою виробництва продуктів харчування є розробка та впровадження нових видів виробів з використанням натуральної харчової сировини. В Інституті технічної теплофізики НАН України розроблені технології отримання сухих харчових продуктів, які дозволяють застосувати продукти швидкого приготування у будь-яких умовах: експедиціях, відрядженнях, лікарнях, заощаджувати час та витрати праці», - повідомила доктор технічних наук Жанна Петрова.

Для всіх учасників була проведена екскурсія виставковим залом, яка надала розгорнуте уявлення про роботу та досягнення Інституту в різних галузях. Присутні ознайомились із лабораторними стендами, відвідали експериментальний пасивний будинок «0-енергії», в якому демонстрували енергоощадні технології.

За результатами заходу потенційні інвестори отримали безпосередній доступ до вітчизняних науково-технічних розробок і взяли участь у прямих бізнес-переговорах.

Читайте також:Працівники та ветерани галузі машинобудування отримали нагороди до професійного святаШановні працівники і ветерани підприємств машинобудівного комплексу!Важливі зміни законодавства та аналітика для бізнесу і підприємцівНе лише працювати, а й відпочивати! Комітет жінок-підприємниць відвідав свято «День села Мусійки»Допомагаємо молодому поколінню: Київська ТПП поділилась досвідом зі студентамиЦентр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічейНовини для бізнесу: добірка від Комітету сприяння малому та середньому бізнесу КТППУкраїна гідно представила свої оборонні потужності на польській виставці MSPO 2021Запрошуємо на круглий стіл «Інноваційні системи охорони периметра об’єктів критичної інфраструктури України: пріоритетні підходи та рішення»Черговий дайджест важливих новин та аналітики

Календар подій

Вересень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis