укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!

Надійне партнерство, комплекс послуг для бізнесу, реалізація експортного потенціалу, представництво інтересів підприємців у відносинах з органами влади – це та навіть більше сьогодні пропонує Київська торгово-промислова палата.

Незважаючи на карантинні обмеження, 28 травня в режимі онлайн-конференції відбулося засідання Президії Київської ТПП, під час якого розглянули питання про членство в Палаті. Інформаційна зустріч за участю керівництва Палати та представників підприємств і організацій була присвячена презентації сервісної інфраструктури підтримки бізнесу Київської торгово-промислової палати, проектів допомоги та заходів, які адмініструє Палата.

Сила та вплив бізнесової асоціації, нарощування можливостей підтримки своїх партнерів безпосередньо залежить від лояльності та кількості її членів. Підтримуючи це завдання, Київська ТПП в режимі відеоконференцзв’язку прийняла 10 нових компаній.

Тож ми щиро вітаємо зі вступом до лав одного з найбільших ділових співтовариств України – Київської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України, наступних бізнесменів та підприємства:

1. Товарна біржа "Українська Агропромислова"- проведення незалежної оцінки ЦМК груп Б, В, Р Оформлення і реєстрація угод куплі-продажу. Організація та проведення земельних торгів, аукціонів, публічних торгів.

2. Фізична Особа - Підприємець  "Ромашко Алла Анатоліївна" (представник ТОВ «Інженерія Аліментаре») - проектування і виробництво обладнання для переробки овочів та фруктів, для виробництва паст і соків, переробки молочної продукції.

3. ТОВ "Консалтингова компанія "Бізнес Інвест Груп Україна" - надання фінансових послуг. Виробництво продовольчих і непродовольчих товарів. Оптова та роздрібна торгівля. Придбання та продаж діючого бізнесу.

4.ТОВ  "Агро Газ Трейдінг" - торгівля газом через місцеві (локальні) трубопроводи.

5. ТОВ "Науково - Виробнича Фірма "Термоуніверсал" - монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування; Виробництво парових котлів, крім котлів центрального опалення; Інші будівельно-монтажні роботи; Неспеціалізована оптова торгівля; Будівництво житлових і нежитлових будівель.

6. ТОВ "Аско Ексім Груп" - неспеціалізована оптова торгівля. Просування та популяризація українських товарів за кордоном, оптова торгівля, імпорт, експорт, консультації.

7. ТОВ "Ідейос" - оптова торгівля фруктами й овочами. Оптова торгівля м'ясом і м'ясними продуктами. Оптова торгівля напоями. Оптова торгівля кавою, чаєм, какао та прянощами. Оптова торгівля іншими продуктами харчування, у тому числі рибою, ракоподібними та молюсками. Неспеціалізована оптова торгівля продуктами харчування, напоями та тютюновими виробами.

8. ТОВ "Асіно Україна" - портфель лікарських препаратів, дієтичних добавок і виробів медичного призначення ACINO в Україні, більше 60 продуктів власного виробництва і провідних фармацевтичних компаній світу, які використовуються, зокрема, у неврології, психіатрії, кардіології, ендокринології, педіатрії та терапії.

9. ТОВ "Бізнес Груп Логістика" - надання логістичних послуг (2PL , 3PL): 1. Складські послуги (зберігання); 2. Вантажні перевезення (внутрішні/ міжнародні); 3. Складські послуги ( 3PL).

10. ТОВ "Екопан" - власне виробництво будівельних матеріалів (СІП -панелі). Проектування.

Читайте також:Пріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis