укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Як грамотно побудувати віддалені робочі місця ваших співробітників?

У зв'язку з пандемією Covid-19 багато компанії вибудовують віддалену роботу зі своїми співробітниками. Компанія InDevLab, член Київської Торгово-промислової палати, дає рекомендації, як грамотно побудувати віддалені робочі місця ваших співробітників. Розповідають генеральний директор InDevLab  Дмитро Ганжело і директор з маркетингу InDevLab Дмитро Чорнощокий.

Для забезпечення безпечної і продуктивної віддаленої роботи ми розглянемо два варіанти побудови віддалених робочих місць. Перший варіант – швидкий, але непрогнозований і менш оптимальний, а другий – вимагає трохи більше часу і сил на реалізацію, але більш оптимальний та гнучкий. 

  1. Віддалений доступ до робочого місця працівника всередині організації: співробітник заходить з домашнього ноутбука/комп'ютера на робочий стіл свого робочого комп'ютера.

Під’єднатися до робочого місця можна через програми віддаленого доступу, такі як TeamViewer або аналоги. Але у цього підходу є суттєві мінуси:

  • Робочий комп'ютер співробітника в офісі повинен бути увімкнений;
  • Для ввімкнення і вимкнення робочих комп'ютерів в офісі, необхідно, щоб у ваш офіс хтось приїжджав;
  • Ви повинні моніторити ситуацію в офісі на предмет перебоїв в електромережі, збоїв інтернет підключень та оперативно реагувати та такі перебої.
  1. Віддалений робочий стіл, який розгортається на сервері.

В цьому випадку, необхідно буде витратити більше часу. Але плюсів у цього методу істотно більше, ніж у першого варіанта: 

  • прогнозована швидкість роботи;
  • робочі місця співробітників не залежать від ситуації в офісі;
  • сервер працює цілодобово, що дає вам можливість не прив'язуватися до часу.

Ми створили коротку інструкцію з 7 кроків для налаштування віддаленого віртуального робочого місця через сервер. Після інструкції ви знайдете 5 порад, які стануть в нагоді навіть досвідченим адміністраторам та ІТ-директорам всередині Вашої компанії.

 ≥≥≥Поради читайте на сторінці нашого електронного журналу BUSINESS PANORAMA

Коротка інструкція з 7 кроків для налаштування віддаленого віртуального робочого місця через сервер

Читайте також:Відділ підтримки експорту Київської ТПП активно просуває вітчизняну продукцію на зовнішні ринки"Беремо та робимо! - рецепт успішної роботи "ПриватБанку" - Богдан Дубенський10 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиЗапрошуємо взяти участь у заході ALTERNATIVE ENVIRONMENTAL PLATFORM-2020 «ECO-MODERNIZATION»Київська торгово-промислова палата надала допомогу пораненим бійцям з ДонбасуДругий випуск онлайн–журналу The Chamber ReviewКиївська ТПП підписала Меморандум про співпрацю з Регіональним відділенням Фонду державного майна УкраїниМіхеіл Саакашвілі під час зустрічі з бізнесом підтримав позицію необхідності реформування судової системи УкраїниФорум "Ділова репутація - сучасний капітал бізнесу" зібрав учасників з 19 областей УкраїниЯк забезпечити захист онлайн-середовища в умовах коронавірусу

Календар подій

Серпень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis