укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Як грамотно побудувати віддалені робочі місця ваших співробітників?

У зв'язку з пандемією Covid-19 багато компанії вибудовують віддалену роботу зі своїми співробітниками. Компанія InDevLab, член Київської Торгово-промислової палати, дає рекомендації, як грамотно побудувати віддалені робочі місця ваших співробітників. Розповідають генеральний директор InDevLab  Дмитро Ганжело і директор з маркетингу InDevLab Дмитро Чорнощокий.

Для забезпечення безпечної і продуктивної віддаленої роботи ми розглянемо два варіанти побудови віддалених робочих місць. Перший варіант – швидкий, але непрогнозований і менш оптимальний, а другий – вимагає трохи більше часу і сил на реалізацію, але більш оптимальний та гнучкий. 

  1. Віддалений доступ до робочого місця працівника всередині організації: співробітник заходить з домашнього ноутбука/комп'ютера на робочий стіл свого робочого комп'ютера.

Під’єднатися до робочого місця можна через програми віддаленого доступу, такі як TeamViewer або аналоги. Але у цього підходу є суттєві мінуси:

  • Робочий комп'ютер співробітника в офісі повинен бути увімкнений;
  • Для ввімкнення і вимкнення робочих комп'ютерів в офісі, необхідно, щоб у ваш офіс хтось приїжджав;
  • Ви повинні моніторити ситуацію в офісі на предмет перебоїв в електромережі, збоїв інтернет підключень та оперативно реагувати та такі перебої.
  1. Віддалений робочий стіл, який розгортається на сервері.

В цьому випадку, необхідно буде витратити більше часу. Але плюсів у цього методу істотно більше, ніж у першого варіанта: 

  • прогнозована швидкість роботи;
  • робочі місця співробітників не залежать від ситуації в офісі;
  • сервер працює цілодобово, що дає вам можливість не прив'язуватися до часу.

Ми створили коротку інструкцію з 7 кроків для налаштування віддаленого віртуального робочого місця через сервер. Після інструкції ви знайдете 5 порад, які стануть в нагоді навіть досвідченим адміністраторам та ІТ-директорам всередині Вашої компанії.

 ≥≥≥Поради читайте на сторінці нашого електронного журналу BUSINESS PANORAMA

Коротка інструкція з 7 кроків для налаштування віддаленого віртуального робочого місця через сервер

Читайте також:Розпочався третій навчальний модуль курсу EUREMШановні працівники та ветерани харчової промисловості!Не словом, а діломНовий імпульс розвитку традиційного українсько-узбецького співробітництваОнлайн-конференція "Нетворкінг. Як викликати ВАУ-ефект при знайомстві та монетизувати 8 з 10 контактів"Успішно стартував перший онлайн проект «Зробимо світ чистішим!»Премія «Крило Гермеса-2020» - ініціатива ТПП України, спрямована на підтримку вітчизняного бізнесуТемпи поширення кіберпандемії швидші, ніж пандемії Covid – ТПП УкраїниВ Україні розпочався Місяць кібербезпеки 2020У Київській торгово-промисловій палаті фінішував другий навчальний модуль за програмою EUREM – "Європейський енергоменеджер (ТПП)"

Календар подій

Жовтень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis