укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо нових членів Київської торгово-промислової палати!

Незважаючи на складні економічні часи, Київська торгово-промислова палата продовжує працювати. 24 березня відбулося засідання Президії Київської ТПП в онлайн-режимі, під час якого прийняли 15 нових членів Палати!

Підприємці сподіваються на підтримку від Київської торгово-промислової палати і активне впровадження нових методів ведення бізнесу в складних економічних умовах, адже спектр діяльності організації дуже широкий і спрямований як на встановлення ділових контактів між українськими і зарубіжними організаціями, так і на освоєння нових форм співробітництва.

Перелік підприємств, які стали членами Київської ТПП:

 1. ТОВ "УКРРЕСУРСИ-2011" - надання комплексних послуг у сфері екології. Збирання, перевезення, зберігання небезпечних відходів; збір та заготівля окремих видів відходів, як вторинної сировини; розробка науково-технічної документації у сфері екології; розробка проектної документації; екологічна лабораторія; надання екологічних консультацій.
 2. ТОВ "ДТЕК ЕНЕРГО" - консультування з питань комерційної діяльності й керування, дослідження кон'юктури ринку та виявлення громадської думки та надання інших фінансових послуг.
 3. ТОВ "СТРАТЕДЖИК БІЗНЕС СОЛУШЕНЗ БУТІК" - Діяльність у сфері права.
 4. ТОВ "ДжиІ Україна" - імпорт та сервісне обслуговування електротехнічного обладнання; Імпорт, інсталяція та сервісне обслуговування вітроенергетичних турбін; Виробництво, продаж та сервісне обслуговування діагностичного обладнання у сфері охорони здоров’я.
 5. ТОВ "МКарго" - діяльність у сфері транспорту.
 6. ТОВ "ОБЛІК ТА УПРАВЛІННЯ" - консультування з питань інформації, Комп'ютерне програмування, Інша діяльність у сфері інформаційних технологій і комп'ютерних систем.
 7. ТОВ "АППЕЛЬ" - надання послуг на ринку землі, посередницькі послуги з купівлі, продажу або надання в оренду нерухомого майна.
 8. ТОВ "АККАУНТОР КИЇВ" - аутсорсинг для іноземного бізнесу. Бухгалтерський облік. Юридичні послуги. Реєстрація компаній і представництв іноземних компаній. Розрахунок заробітної плати. Кадрове адміністрування. Підбір персоналу. Консалтинг.
 9. ТОВ "ФЕСКО МЕРЧЕНДАЙЗИНГ" - послуги мерчендайзингу в торговельних мережах України.
 10. ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ" - торгівля електроенергією. Постачання електричної енергії. Інвестування проектів енергетичного комплексу. Надання населенню платних послуг.
 11. ТОВ "ГЛОБАЛ ЕКСПЕРТ ЮА" - реєстрація прав на об’єкти права інтелектуальної власності (далі – ІВ) на національному та міжнародному рівнях; Розробка стратегії захисту та використання об’єктів ІВ; Експертні дослідження у сфері ІВ; Юридичні послуги у сфері ІВ Оцінка майнових прав на об’єкти ІВ; Маркетингові дослідження у сфері ІВ.
 12. ТОВ "КОНСАЛТИНГОВА КОМПАНІЯ "АЕСДЖИ" - супровід та консультування з питань бухгалтерського та податкового обліку. Юридичні послуги (консультування) для усіх етапів ведення фінансово - господарської діяльності суб'єктів підприємництва.
 13. ТОВ "СДМ ПАРТНЕРИ" - надання повного спектру юридичних послуг в наступних ключових практиках.
 14. ТОВ "АКВАСПІРІТ" - розробка і виробництво високоякісних човнів типу RIB з алюмінієвим корпусом.
 15. ПП "ВІКАР" - експорт твердого біопалива.

Читайте також:Вітаємо зі вступом до лав Київської торгово-промислової палати 10 нових підприємств!Агрохолдинг МХП виділив на боротьбу з коронавірусом 84 мільйониZAMMLER запрошує на Логістичний ONLINE МарафонВітаємо Геннадія Чижикова з переобранням на посаді президента Торгово-промислової палати України!Як перевести продажі в онлайн під час кризиАсоціація українських банків планує запустити програму фінансування підприємствПрактичні рекомендації для власників бізнесу в умовах кризи від Людмили БогушЛогістика на карантині – що змінилось в вантажних перевезенняхПеріод напіврозпаду: як продовжити подих своєї компаніїЗатверджено порядок надання допомоги по частковому безробіттю

Календар подій

Травень 2020
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis