Новини Київської ТПП
Київські бізнесмени розвинули взаємовигідну економічну співпрацю із зарубіжними країнами
Понад 30 посольств, 123 представники бізнесу, інвестори, актив столиці та сотні бізнес-контактів - у Київській торгово-промисловій палаті відбулось щорічне спільне засідання членів Палати та Міжнародного Трейд-клубу.
Це унікальна нагода для столичного бізнесу презентувати свої експортні та інвестиційні пропозиції, за короткий термін отримати важливу практичну інформацію про можливості працювати на різних ринках.
Кожна компанія отримала нагоду протягом 2-х годин безпосередньо поспілкуватися з представниками зарубіжних амбасад щодо експорту своєї продукції, можливостей інвестицій у розвиток виробництва та подальшої взаємовигідної співпраці. Отримані матеріали іноземні дипломати використають для підготовки пропозицій представникам уряду та бізнесу своїх країн. Такі індивідуальні зустрічі та переговори є найрезультативнішим способом налагодження торговельно-економічних зв’язків з Україною.
Президент Міжнародного Трейд-клубу в Україні Лю Цзюнь розповів, що Міжнародний Трейд-клуб об’єднує представників 40 країн, дипломатичні місії яких представлені в Україні, та працює вже понад 25 років: «Трейд-клуб відіграє все більшу роль для посилення міжнародних економічних відносин з Україною. Ми активно шукаємо потенційних партнерів в Україні, зокрема в Києві. Кожного року ми розпочинаємо свою роботу із Київської торгово-промислової палати. Тут за допомогою В2В переговорів нам вдається досягти результатів».
Київська торгово-промислова палата вже 18-ий рік поспіль проводить засідання Міжнародного Трейд-клубу. За словами президента Палати Миколи Засульського, такий формат є точкою об’єднання та комунікації торгових й економічних радників посольств з українськими експортерами, а результативність роботи відображується в поліпшенні міжнародного іміджу України, позитивній динаміці зростання внутрішнього торговельного обороту регіонів.
«З огляду на виклики часу, представники українського бізнесу шукають нові маршрути і напрямки, тому Київська Палата робить все можливе для того, щоб створити умови і допомогти їм освоювати нові перспективні ринки. Ми користуємося першою-ліпшою нагодою щоб сказати світові, що українська продукція - якісна, конкурентоспроможна і з нами можна співпрацювати», - наголосив Микола Засульський.
У рамках заходу відбулось пленарне засідання за участі представників постійних країн-інвесторів, столичної влади й урядовців. Говорили про розвиток країни на найближчі 5 років і що повинна зробити влада, щоб інвестори активніше вкладали гроші у вітчизняні підприємства.
Володимир Слончак, заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень, підкреслив, що на сьогодні столиця є лідером інвестиційної та зовнішньоекономічної діяльності в Україні. «У місті зосереджено понад 33% капітальних інвестицій та понад 52% прямих іноземних інвестицій. Столиця сьогодні - це надійний партнер, який виконує свої зобов'язання і надає всі можливості для рівного, відкритого партнерства. У 2019 році, зокрема, згідно з рейтингом видання Financial Times столиця увійшла до топ-10 міст світу за рентабельністю бюджетних інвестицій. І також посіла 4-те місце за міським плануванням у рейтинзі "Cities in Motion Index IESE". Так, попереду в нас багато роботи, і я вдячний відтепер бути частиною торгової і промислової сфери столиці», - наголосив Володимир Слончак.
Геннадій Чижиков, президент Торгово-промислової палати України, розповів про роль системи торгово-промислових палат: «Цей захід є дуже важливим для українського бізнесу і для розвитку міжнародних стосунків. Торгово-промислова палата України - це потужний інститут підтримки нашого бізнесу в Україні і за кордоном . У нас прямі контакти більш ніж зі 120 країнами світу. Ми працюємо на всіх континентах. У системи палат є всі можливості бути активним учасником зовнішньоекономічної діяльності і допомагати бізнесу».
Про роль банківської системи в залученні інвестицій повідомив Василь Фурман, член Ради Національного банку України: «За останні роки наша банківська система пройшла складний період реформування, але, на мою думку, вона пройшла успішно. Якщо інвестор вкладає кошти в Україну, то він може бути на 100% впевнений, що вони будуть збережені. Національний банк запровадив новий монетарний режим і сьогодні ми маємо низьку інфляцію. Це сприяє економічному зростанню, інвестуванню. За прогнозами Національного банку, облікова ставка на кінець цього року складе 7%. Це говорить про те, що будуть паралельно рухатися ставки по кредитах і ставки по депозитах».
Захід в черговий раз підтвердив, що Київ залишається одним із найважливіших торговельних регіонів на карті країни та світу. Організатори переконані, що подібні зустрічі покращують інвестиційний імідж України у світі, а це додаткові інвестиції та збільшення експорту нашої продукції.
Читайте також:ТРЕНІНГ: Ресурсний стан. Як жінці залишатися повною сил в сучасному світіДо уваги підприємців і фахівців з розвитку підприємництваТОП-8 важливих законодавчих змін січня для представників МСБКомітет підтримки експорту та інвестицій: подальші кроки задля просування експортного потенціалуДопомога землякам “всупереч випробуванню”Добірка з ТОП-20 важливих новин для бізнесу в 2021: найважливіші зміни у новому році17 київських компаній отримали нагороди «Кращий експортер року»Київська торгово-промислова палата заручилася підтримкою Ради експортерів та інвесторів МЗС УкраїниНові ініціативи, продуктивна робота та перспективні можливості Комітету жінок-підприємниць КТПП у 2021 роціКомітет підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП – як практичний інструмент для українських експортерів
факс: +380 44 482-3966
© 2014 Всі права застережені.