укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Посилення палати як голосу бізнесу – основна стратегічна ціль на 2020 рік

Київська торгово-промислова палата у 2019 році працювала стабільно, фінансові показники відповідають дійсності, а результати її діяльності за рік оцінюються найвищим балом. Такого висновку дійшли учасники щорічного засідання Ради Київської ТПП, що відбулось 26 листопада.

На порядку денному засідання – звіт про роботу за 2019-й рік, звіт ревізійної комісії про фінансово-господарську діяльність у 2019-му році, а також обговорення стратегії розвитку палати на наступний рік.

Посилення палати як голосу бізнесу, розширення можливостей в області експорту, зміцнення зв'язків із МСБ, активізація роботи з органами влади – основні стратегічні цілі Київської торгово-промислової палати на наступний рік. «Ми і надалі бачимо Київську ТПП як надійного партнера бізнесу. Палата - це центр стабільності і пошуку тих рішень, які сприяють розвитку економіки нашої столиці», - підкреслив президент Київської ТПП Микола Засульський.

Участь у засіданні Ради Київської ТПП взяв президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков. Він зазначив, що Київська торгово-промислова палата – це потужна організація, яка є лідером серед усіх регіональних ТПП. Вона показує нові приклади для наслідування – це і залучення нових сил, діджиталізація, нова членська база. Сила Київської ТПП в тому, що вона налаштовує свою роботу на 10 років попереду.

У своєму звіті Микола Засульський поділився найбільш значимими подіями у житті палати та її здобутками за рік. Київська торгово – промислова палата в звітному періоді свою діяльність здійснювала згідно Закону України Про торгово – промислові палати та Статуту, сприяючи економічному розвитку столиці. Цього року вже прийнято в члени 100 організацій. Також палата працювала як потужний сервісний центр по наданню замовникам широкого спектру послуг, якими скористалися біля 45 тисяч підприємців. Президент Київської ТПП коротко поділився результатами роботи по таких аспектах:

  • робота з членами палати;
  • взаємодія з владними структурами;
  • присутність в інформаційному просторі;
  • робота з міжнародними організаціями;
  • міжнародна діяльність;
  • сервіс Палати;
  • відстоювання іміджу Палати;
  • організаційні питання;
  • господарська діяльність;
  • фінансовий стан та інші.

«Палата – це своєрідний невеликий парламент бізнеса. Вона ставить відповідні питання перед владою, що потребують реакції та зворотної інформації», - поділився президент Микола Засульський. Адже протягом року Київська ТПП турбувалась про прийняття програми розвитку промисловості міста на 2019 -2021 роки. Для цього відбувались консультації з директором Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА Вадимом Фіоктістовим, на той час заступником Міністра Кабінету Міністрів Геннадієм Плісом. Програма нещодавно була прийнята Київрадою з обсягом фінансування біля 50 млн. грн.

Що стосується роботи з міжнародними організаціями, то згідно договору зі Службою старших експертів (SES) Німеччини члени Палати можуть запросити досвідчених фахівців з Німеччини, які на добровільній і безкоштовній засаді будуть сприяти  розвитку технологій компанії, організації процесів і пошуку закордонних партнерів. 

Завдяки доброму знанню регіональної економіки, налагодженим зв’язкам з клієнтами, позитивного іміджу у регіоні Європейський Банк Реконструкції та Розвитку обрав Палату як базову і єдину організацію в регіоні для роботи з малим і середнім бізнесом. За два роки Центр підтримки бізнесу спільно з ЄБРР провели 25 заходів. Пройшли навчання та отримали консультації майже 1500 підприємців, а також взяли участь у роботі 120 спікерів.

Керівництвом і фахівцями Палати для ознайомлення з роботою та наданням фахової допомоги у вирішенні проблемних питань відвідано 10 відомих київських підприємств, де були проведені виїзні засідання Президії.

Цього року для членів Палати було організовано бізнес–місії за сприянням партнерських закордонних палат в Литву, Словенію та Білорусь, участь у яких взяли представники 20 організацій.

У червні було проведено Міжнародний Київський Саміт партнерських торгових палат, де відбулося установче засідання нової міжнародної структури «Київський клуб», який зараз проходить державну реєстрацію.

Обговорюючи звіт Палати, присутні звернули увагу на організацію Київською ТПП національного стенду на всесвітньовідомій виставці «Gulfood 2019». За її результатами у Палаті 20 березня вперше було проведено тематичний міжнародний захід - «Gulfood Briefing in Kyiv 2019», участь у якому взяли учасники стенду, керівництво Мінагрополітики України, Міністерства закордонних справ, Київської міської держадміністрації, представники ділових і фінансових кіл тощо, а також Посол ОАЕ в Україні пан Салем Ахмед Аль-Каабі.

Звертаючись до членів Ради з завершальним словом, Микола Засульський  подякував всім членам Ради, Президії, Ревізійної комісії, керівництву ТПП України колективу Палати за активну співпрацю, розуміння важливості цілей і завдань, що стоять перед системою ТПП на сучасному етапі.

Читайте також:Пріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи GulfoodПонад 50 українських компаній продемонструють світу продукти вітчизняного виробництва на Gulfood 2021On-line інфосемінар "Тренінг курс EUREM - Європейський ЕнергоМенеджер в Україні та світі"Наші "Кращі експортери" - КП СПБ «Арсенал»

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis