укр eng
 

Новини Київської ТПП

Ризики для бiзнесу-2023: поради керівнику

16 березня відбулося засідання Комітету сприяння МСБ Київської торгово-промислової палати. Захід був присвячений питанням безпеки бізнесу та ключовим ризикам і викликам з якими можуть стикнутися українські підприємці в поточному році.

Нові можливості для українського бізнесу: запрошуємо на Ярмарок закупівель та постачальників

З метою підтримки українських експортерів запрошуємо українські підприємства 28 березня взяти участь у Ярмарку закупівель та постачальників для потреб ООН (UN Procurement and Vendor Fair), який проводиться МЗС України спільно з ООН та Київською Торгово-промислової палатою.

Представники Київської Палати відвідали підприємство "Kylik System"

14 березня 2023 року делегація Київської Торгово-Промислової Палати відвідала офіс виробника ергономічних офісних крісел KULIK SYSTEM та виробника корпусних та м'яких меблів SNITE. Така подія сприяє встановленню нових контактів та перспективних ділових відносин між членами Палати та компаніями-виробниками.

Українські експортери попри війну заключають контракти на Міжнародній виставці GULFOOD-2023 у Дубаї, ОАЕ

5 днів, 50 українських компаній взяли участь, 30 компаній – на колективному стенді, нескінченний потік відвідувачів, тисячі перемовин про постачання української продукції на ринки ОАЕ, країн світу – це результат роботи  на виставці GULFOOD-2023!!

Налагодження ділових зв'язків та підтримка українського бізнесу: про результати проведення міжнародного Трейд-клубу у Київській ТПП

Київська торгово-промислова палата давно співпрацює з міжнародними партнерами та організаціями для підтримки розвитку бізнесу в Україні. Ця взаємодія допомагає палаті надавати інформацію про бізнес-можливості в Україні та зміцнювати економічну ситуацію в київському регіоні. 

Залучення підприємств будівельного комплексу до виконання програм відбудови та оновлення України. Презентація можливостей проекту ONOVA GIS HUB

 Київська торгово-промислова палата виступила організатором ділової зустрічі представників підприємств будівельної галузі та Громадської спілки «Український фонд енергоефективності та енергозбереження», яка відбулась 16 лютого 2023 р. в рамках роботи Комітету з питань будівництва та будівельних матеріалів.

Про мрії та плани на майбутнє: в Київскій ТПП відбулося засідання Комітету жінок-підприємниць

14 лютого 2023 року в Київській торгово-промисловій палаті відбулося чергове засідання Комітету жінок-підприємниць

Делегація Київської ТПП здійснила візит до ТОВ «Київгума»

15 лютого 2023 року керівництво Палати відвідало ТОВ "Київгума", яке є членом Київської ТПП з 1955 року. У зустрічі взяли участь президент КТПП Микола Засульський, віцепрезиденти Людмила Сізікова, Володимир Коляденко та Віталій Майстренко, а також генеральний директор ТОВ "Київгума" Андрій Острогруд.

Підтримуємо один одного та рухаємо світ до Перемоги добра

Київська торгово-промислова палата та столичний бізнес долучилися до благодійної справи

Зроблено в Україні

Київська ТПП вітає колектив АТ «Київполіграфмаш» з творчою перемогою! Бажаємо успіхів і нових розробок!

1 2 3 ... 23

Календар подій

Березень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis