укр eng
 

Новини Київської ТПП

Продажі продуктів харчування через Електронний каталог товарів та закупівель на e-tender “Prozorro Market

До уваги підприємств-членів Київської ТПП!

24 травня 2024 року об 11.00 год. в приміщенні Київської ТПП (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 55, 8 пов., конференц-зала) відбудеться круглий стіл на тему: «Продажі продуктів харчування через Електронний каталог товарів та закупівель на e-tender “Prozorro Market”: Як розширити ринок збуту під час війни. Основні виклики та перспективи, які дає “Prozorro Market”».

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі «Кращий експортер року"

Департамент промисловості та розвитку підприємництва КМДА за участю Київської торгово-промислової палати та Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва проводить конкурс «Кращий експортер року» (розпорядження КМДА від 07.08.2015 № 763).

Сучасна професійна освіта і нестача кадрів на виробництві. Зустріч директорів освітніх закладів і власників бізнесу

8 квітня 2024 року на базі комунального закладу професійно технічноі освіти «Київський професійний коледж артдизайну» відбувся круглий стіл! 

Новий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнес

26 квітня в Київській торгово-промисловій палаті бізнес та галузеві експерти обговорювали питання мобілізації, військового обліку, бронювання працівників, нюанси подання до ТЦК та СП списків обліку працівників і інші актуальні питання, дотичні до цієї теми

Київська торгово-промислова палата здійснила благодійний візит до Новгород-Сіверського району

Ця місія мала на меті надати конкретну допомогу тим, хто її найбільше потребує у ці складні часи.

Про результати візиту до АТ«Київмедпрепарат»

18 квітня 2024 року делегація Київської торгово-промислової палати, очолювана президентом Миколою Засульським та керівниками палати, відвідала одного з лідерів української фармацевтичної галузі – АТ «Київмедпрепарат»

Семінар комітету МСБ: Новий закон про мобілізацію: зміни та новації про які має знати бізнес

Київська торгово-промислова палата та Центр інформаційної підтримки бізнесу КТПП запрошують керівників підприємств та підприємців відвідати семінар Комітету сприяння малому та середньому бізнесу!

Київська торгово-промислова палата відвідала унікального члена-виробника еко-косметики

10 квітня 2024 року відбувся робочий візит Президента палати Миколи Засульського та представників Київської торгово-промислової палати на  ТОВ “РЕМОС”, яке є унікальним виробником сертифікованої косметичної еко-продукції.

Шанс заявити про себе: долучайся до конкурсу «Столичний стандарт якості»!

 Київська торгово-промислова палата за дорученням Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та відповідно до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), з метою підтримки столичних виробників, визначення продукції і послуг високої якості та інформування про них споживачів оголошує про проведення конкурсу «Столичний стандарт якості»

Семінар-практикум Київської ТПП: ключові виклики українського бізнесу в умовах санкцій та воєнного стану

15 лютого 2024 року, у відповідь на різноманітні загрози та ризики, що стоять перед українським підприємництвом у зв'язку з санкційними обмеженнями та військовим станом, Київська Торгово-промислова палата провела важливе засідання на тему. Читати більше....

1 2 3 ... 27

Календар подій

Травень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis