укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Засідання Ради Київської торгово – промислової палати відбудеться 18 грудня

Засідання Ради Київської торгово – промислової палати відбудеться 18 грудня 2018 року в приміщенні конференц – залу Палати (вул.Б.Хмельницького, 55, 8-й поверх).

Делегація Київської ТПП взяла участь в 9-й Міжнародній конференції європейських енергетичних менеджерів в Празі

Делегація Київської ТПП взяла участь в 9-й Міжнародній конференції європейських енергетичних менеджерів за програмою «EUREM - Європейський енергоменеджмент (ТПП)» в Празі (Чехія). На конференції були присутні 150 представників з 27 країн світу.

Запрошуємо керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесу

Київська торгово-промислова палата запрошує керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесу: "Підсумки року: ТОП-10 інструментів маркетингу, перевірки Держпраці та ДФС, податкові спори, доступне кредитування"

Семінар «Виведення компаній на ринок ЄС: пошук партнерів, підготовка і сертифікація товарів, дистрибуція товарів»

Центр інформаційної підтримки бізнесу м. Київ, оснований на базі Київської торгово-промислової палати, запрошує власників, керівників, фахівців малого та середнього бізнесу (МСБ) 27 листопада взяти участь у семінарі «Виведення компаній на ринок ЄС: пошук партнерів,підготовка і сертифікація товарів, дистрибуція товарів». Захід буде проходити за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу

До членів Київської торгово-промислової палати приєдналися 17 нових підприємств

07 листопада 2018 року відбулось чергове засідання Президії Київської торгово-промислової палати на базі ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАВОД 410 ЦА» з прийняття до найбільшої бізнес-асоціації міста Києва 17 нових членів Торгово-промислової палати.

07 листопада 2018 року відбулось чергове засідання Президії Київської торгово-
промислової палати на базі ДЕРЖАВНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗАВОД 410 ЦА» з
прийняття до найбільшої бізнес-асоціації міста Києва 17 нових членів Торгово-
промислової палати.
Ефективний розвиток трансферу технологій та інновацій – запорука успіху економіки України

Прискорений економічний розвиток держави може бути тільки за умови участі в цьому процесі наукових інженерних кадрів, які надають свої інноваційні розробки на базі винаходів у виробництво, тобто до реальної економіки. Враховуючи сучасний стан наукового сектору і фінансові складнощі, з метою пропаганди наукових розробок у Київській торгово-промисловій палаті була проведена Бізнес-контакт біржа, під час якої українські розробники презентували свої інновації потенційним інвесторам

Запрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні

Запрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в Україні у рамках ініціативи EU4Business. Тренінг розроблений для консультантів з експорту, організаторів заходів/виставок на міжнародному рівні.

Запрошуємо до круглого столу “Державна монополія на проведення судових експертиз – загроза бізнесу”

18 вересня 2018 року Верховною Радою України було прийнято в першому читанні проект Закону України № 8336 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення гарантій незалежності судового експерта та належного забезпечення здійснення судово-експертної діяльності». У зв’язку з важливістю питання для підприємців Комітет з питань безпеки ведення бізнесу Київської ТПП планує проведення Круглого столу для обговорення цього законопроекту.

25 жовтня відбувся майстер-клас «Підготовка інвестиційної презентації та основи роботи з інвестором»

25 жовтня було проведено майстер-клас «Підготовка інвестиційної презентації та основи роботи з інвестором». Захід відбувався у рамках підготовки до бізнес-контактної біржі, яку організовує Київська торгово-промислова палата разом з Українським інститутом науково-технічної експертизи та інформації (УкрІНТЕІ) 1 листопада 2018 в Бізнес-залі Київської ТПП за адресою м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 55

Більше 150 виробників Білорусі та України представили потенціал регіонів на виставці в Гомелі

Понад 150 підприємств двох країн об'єднала виставка продукції підприємств і організацій на Першому форумі регіонів України та Білорусі, який проходить 25-26 жовтня в Гомелі

1 2 3 ... 44

Календар подій

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis