укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Виведіть свій бізнес на новий рівень: у Києві відбулася конференція у рамках ініціативи "EU4Business"

Керівники малого та середнього бізнесу міста Києва взяли участь у конференції, на якій розглянули питання розвитку підприємства та виведення власного бізнесу на новий рівень. Безкоштовний захід проходив 22 листопада 2017 року у Центрі підтримки бізнесу міста Києва, що оснований на базі Київської торгово-промислової палати. Конференція відбулася за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи "EU4Business".

На конференції "Стратегія розвитку підприємства: як вивести бізнес на новий рівень" провідні фахівці у сфері стратегічного менеджменту, маркетингу та зв'язків з громадськістю, а також успішні бізнесмени та юристи розповіли що таке стратегія підприємства і які вимоги до неї пред'являє сучасний ринок.
Конференцію відкрив президент Київської ТПП Микола Засульський, який зазначив, що  конференція на тему стратегії розвитку підприємництва повністю відповідає запитам, якій йдуть від малого та середнього бізнесу.
"Бізнес дивиться у майбутнє. Треба переходити на той рівень роботи малого та середнього бізнесу, який дозволяв би не тільки зосереджуватися на внутрішньому ринку, а й виходити на зовнішні ринки", - прокоментував Микола Засульський.
Керуючий партнер International Children’s University Ірина Мельниченко зауважила, що у бізнес-колах зараз дуже активно ведуться дебати чи необхідно взагалі планувати, чи це зайва витрата часу:
"Коли ми проводили стратегічні аналізи, було опитано багато підприємців. На питання чи вважаєте корисним ви стратегічне планування 78% опитаних погодилися. Але цікаво, всього 14% компаній в Україні проводять бюджетування, моніторинг, зміну своїх тактичних планів відносно до стратегії і постійну адаптацію. Тобто 78% розуміють на скільки це важливо і лише 14% впроваджують це".
Вона також додала, що класичні механізми управління підприємством не завжди спрацьовують, особливо в умовах українських реалій. Причина в нашій ментальності, у зміні середовищі й у застарілих методах.

Координатор проектів ЄБРР з фінансування та розвитку МСБ Ольга Іванченко представила можливості грантових програм:
«У рамках програми ми допомагаємо вам зробити бізнес-діагностику, визначити найвужче місце у розвитку вашого бізнесу, тобто зробити різносторонню оцінку, надати консультантів, які спеціалізуються на вашій проблемі», - пояснила Ольга Іванченко. За її словами, люди не хочуть замовляти консалтингові послуги, тому що існує недовіра, немає адаптованості до ринку та відсутнє підтвердження кваліфікації.

Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Читайте також:Засідання Ради Київської торгово – промислової палати відбудеться 18 грудняДелегація Київської ТПП взяла участь в 9-й Міжнародній конференції європейських енергетичних менеджерів в ПразіЗапрошуємо керівників підприємств та підприємців відвідати засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесуСемінар «Виведення компаній на ринок ЄС: пошук партнерів, підготовка і сертифікація товарів, дистрибуція товарів»До членів Київської торгово-промислової палати приєдналися 17 нових підприємствЕфективний розвиток трансферу технологій та інновацій – запорука успіху економіки УкраїниЗапрошуємо взяти участь у одноденному тренінгу від ЄБРР: консультації для малого бізнесу в УкраїніЗапрошуємо до круглого столу “Державна монополія на проведення судових експертиз – загроза бізнесу”25 жовтня відбувся майстер-клас «Підготовка інвестиційної презентації та основи роботи з інвестором»Більше 150 виробників Білорусі та України представили потенціал регіонів на виставці в Гомелі

Календар подій

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis