укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Виведіть свій бізнес на новий рівень: у Києві відбулася конференція у рамках ініціативи "EU4Business"

Керівники малого та середнього бізнесу міста Києва взяли участь у конференції, на якій розглянули питання розвитку підприємства та виведення власного бізнесу на новий рівень. Безкоштовний захід проходив 22 листопада 2017 року у Центрі підтримки бізнесу міста Києва, що оснований на базі Київської торгово-промислової палати. Конференція відбулася за підтримки ЄБРР в рамках ініціативи "EU4Business".

На конференції "Стратегія розвитку підприємства: як вивести бізнес на новий рівень" провідні фахівці у сфері стратегічного менеджменту, маркетингу та зв'язків з громадськістю, а також успішні бізнесмени та юристи розповіли що таке стратегія підприємства і які вимоги до неї пред'являє сучасний ринок.
Конференцію відкрив президент Київської ТПП Микола Засульський, який зазначив, що  конференція на тему стратегії розвитку підприємництва повністю відповідає запитам, якій йдуть від малого та середнього бізнесу.
"Бізнес дивиться у майбутнє. Треба переходити на той рівень роботи малого та середнього бізнесу, який дозволяв би не тільки зосереджуватися на внутрішньому ринку, а й виходити на зовнішні ринки", - прокоментував Микола Засульський.
Керуючий партнер International Children’s University Ірина Мельниченко зауважила, що у бізнес-колах зараз дуже активно ведуться дебати чи необхідно взагалі планувати, чи це зайва витрата часу:
"Коли ми проводили стратегічні аналізи, було опитано багато підприємців. На питання чи вважаєте корисним ви стратегічне планування 78% опитаних погодилися. Але цікаво, всього 14% компаній в Україні проводять бюджетування, моніторинг, зміну своїх тактичних планів відносно до стратегії і постійну адаптацію. Тобто 78% розуміють на скільки це важливо і лише 14% впроваджують це".
Вона також додала, що класичні механізми управління підприємством не завжди спрацьовують, особливо в умовах українських реалій. Причина в нашій ментальності, у зміні середовищі й у застарілих методах.

Координатор проектів ЄБРР з фінансування та розвитку МСБ Ольга Іванченко представила можливості грантових програм:
«У рамках програми ми допомагаємо вам зробити бізнес-діагностику, визначити найвужче місце у розвитку вашого бізнесу, тобто зробити різносторонню оцінку, надати консультантів, які спеціалізуються на вашій проблемі», - пояснила Ольга Іванченко. За її словами, люди не хочуть замовляти консалтингові послуги, тому що існує недовіра, немає адаптованості до ринку та відсутнє підтвердження кваліфікації.

Програма реалізується ЄБРР і фінансується у рамках ініціативи EU4Business Європейського Союзу.

Читайте також:60 українських компаній підкорюють нові ринки на наймасштабнішій виставці Gulfood 2018На засіданні Комітету малого і середнього бізнесу визначали що повинен знати підприємець у 2018 роціІТО «Нове в медицині» впроваджує новітні медичні технології для лікування багатьох захворюваньДелегація Київської ТПП в Молдові відвідала найбільшу національну багатогалузеву виставкуСтартував новий набір Школи тренерської майстерностіЗапрошуємо на виставку Private Label в Амстердамі, НідерландиLegal guide of doing business in UkraineЗапрошуємо до участі у міжнародній виставці продуктів харчування Alimentaria у БарселоніІван Плачков презентував Міжнародному Трейд-клубу нове українське виноДелегація зі Словенії з ознайомчим візитом відвідала Київ

Календар подій

Лютий 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis