укр рус eng
 

Юридичний відділ

Консультації в сфері страхування малого та середнього бізнесу
Консультації з питань аудиту
Консультації в сфері оподаткування та податкового планування
Загальна інформація.

Юридичний відділ Київської ТПП має багаторічний досвід роботи у сфері захисту інтересів підприємств, підприємців та фізичних осіб.

Щодо процедури засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили) та отримання Сертифікату

Форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили) засвідчуються за зверненням суб'єктів господарської діяльності та фізичних осіб по кожному окремому договору, податковим та/чи іншим зобов'язанням/обов'язком, виконання яких настало згідно з умовами договору, контракту, угоди, законодавчих чи інших нормативних актів і виконання яких стало неможливим через наявність зазначених обставин.

Висновок про істотну зміну обставин (hardship)

Останні кілька років спостерігалося значне зростання виробництва та збільшення видачі банками кредитів. Але після настання світової фінансової кризи економіка України знаходиться в плачевному стані, від чого постраждали не тільки фізичні особи, малий та середній бізнес, але й провідні компанії та банки.

Розробка та експертиза контрактів

Наявність надійних контрактів є однією з найважливіших складових успішного ведення бізнесу.

Комплексна послуга "Безпечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Захист підприємств у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та в інших судових інстанціях

Виконання зовнішньоекономічних контрактів не зажди є бездоганним, і трапляються ситуації коли контрагент не виконує умови договору, відтак – виникають підстави для звернення до суду і, як правило, необхідність отримання кваліфікованої поради юриста.

Супроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Юридичний відділ Київської ТПП допоможе з виконанням рішень іноземних судів на території України та рішень українських судів за її межами.

1 2

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.Розробка сайта - Exipilis