укр eng
 

Юридичний відділ

Відновлюємо видачу Сертифікатів щодо засвідчення форс-мажорних обставин (обставин непереборної сили)

Київська ТПП, враховуючи триваючу широкомасштабну збройну агресію Російської Федерації проти України, відновлює послуги щодо видачі Сертифікатів про форс-мажорні обставини (обставини непереборної сили)

Загальна інформація

Юридичний відділ Київської ТПП має багаторічний досвід роботи у сфері захисту інтересів підприємств, підприємців та фізичних осіб.

Консультації з питань аудиту
Консультації в сфері страхування малого та середнього бізнесу
Консультації в сфері оподаткування та податкового планування
Розробка та експертиза контрактів

Наявність надійних контрактів є однією з найважливіших складових успішного ведення бізнесу.

Комплексна послуга "Безпечна угода"

Юридичний відділ КТПП спільно за компанією "Сідікон" - членом Київської ТПП, запроваджує новий комплекс послуг по забезпеченню безпеки бізнес-угод.

Захист підприємств у Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України та в інших судових інстанціях

Виконання зовнішньоекономічних контрактів не зажди є бездоганним, і трапляються ситуації коли контрагент не виконує умови договору, відтак – виникають підстави для звернення до суду і, як правило, необхідність отримання кваліфікованої поради юриста.

Супроводження виконання рішень іноземних судів в Україні та за її межами

Юридичний відділ Київської ТПП допоможе з виконанням рішень іноземних судів на території України та рішень українських судів за її межами.

Реєстрація представництв іноземних компаній в Україні

Відповідно до ст. 5 Закону України «Про зовнішньоекономічну діяльність» іноземні суб'єкти господарської діяльності, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність на території України, мають право на відкриття своїх представництв на території України.

1 2

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis