укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Влада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19

Глобальна пандемія COVID-19 змінила світ, багато галузей та підприємств, викликала безпрецедентне зниження споживання. Одна з найбільш вразливих галузей – це індустрія заходів і виставок.

17 листопада в рамках проведення ювілейної виставки «ХХ Міжнародний промисловий форум», що проходить у Міжнародному виставковому центрі, Київською міською державною адміністрацією було організовано проведення засідання за круглим столом «Актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19».

У обговоренні взяли участь керівники Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА, Київської торгово-промислової палати, Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, профільних відділів райдержадміністрацій, представники громадських організацій підприємців, активну участь в дискусійній панелі у режимі онлайн взяли голова Ради директорів підприємств, установ та організацій м. Києва, генеральний директор ДП ВО «Київприлад» - Осадчий О.В. та генеральний директор ТОВ ФІРМА «Фавор» Раїса Михайлова.

Із особливою зацікавленістю учасники засідання отримали інформацію щодо використання формату онлайн для проєкту виставок київських виробників та застосування діджиталізації як інструменту розвитку підприємництва.

Віце-президент Київської торгово-промислової палати Володимир Коляденко доповів, що незважаючи на величезні труднощі, індустрія заходів освоїла інноваційні і нетрадиційні інструменти, такі як:  

  • використання онлайн-відеоконференцзв'язку в Zoom і Google Hangouts для перенесення подій в онлайн;
  • застосування цифрових технологій для взаємодії з клієнтами;
  • створення віртуальних експозицій;
  • використання наявної технічної бази для надання невластивих послуг (трансляція цифрових заходів,
  • центри вакцинації, спорт та розваги).

Як приклад проведення масових заходів в умовах ковіду, Володимир Коляденко розповів про Місяць кібербезпеки 2021 та ключову подію – IV Міжнародний форум «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу», який поєднав он-офлайн формати.

На думку віце-президента Київської ТПП, для заходів після COVID-19 організаторам необхідно враховувати п'ять основних речей:

  • Анулювання – повідомлення має бути доставлено відкрито і зрозуміло, щоб уникнути непорозуміння.
  • Відтермінування - організаторам слід порадитися та дізнатися думку учасників, перш ніж обирати цей варіант.
  • Переїзд - збереженням дати події, але з вибором нового місця можлива втрата учасників.
  • Віртуальні заходи –дозволяють учасникам бути присутніми незалежно від обмежень на поїздки.
  • Гібридні заходи – це ще один варіант, який включає поєднання живих та віртуальних компонентів.

Пропозиції промисловців увійшли в резолюцію «круглого столу» і будуть враховані у подальшій роботі органів місцевої влади столиці.

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціОпитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитуванняУкраїно-словацький проєкт «МICE-індустрія - обмін досвідом та можливості співпраці для розвитку транскордонної туристичної індустрії»

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis