укр eng
 

Новини Київської ТПП

Дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства": Інноваційні рішення для вашого бізнесу

Київська торгово-промислова палата спільно з Київською міською державною адміністрацією запрошує Вас на дводенний семінар "Цифрове майбутнє підприємства", який відбудеться 18-19 липня 2024 року!

Візит керівництва Київської ТПП до ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”

28 червня 2024 року делегація Київської Торгово-Промислової Палати на чолі з Президентом Миколою Васильовичем Засульським відвідала ТОВ “ТК-ДОМАШНІЙ ТЕКСТИЛЬ”, одне з провідних виробників текстильної продукції в Україні. До складу делегації також увійшли віцепрезиденти Палати Віталій Майстренко та Володимир Коляденко.

Візит представниць Київської ТПП до жіночого комітету Чернігівської ТПП

3 липня делегація із 15 представниць Комітету підприємниць Київської торгово-промислової палати, очолювана першою віцепрезиденткою Київської ТПП Людмилою Сізіковою, відвідала Чернігів!

Підсумки Саміту Київського клубу у Вільнюсі

18-19 червня 2024 року у Вільнюсі пройшов Саміт «Київського клубу», де зібралися представники торгово-промислових палат із Києва, Вільнюса, Кракова, Загреба, Лейпцига, Братислави та Дубая. Київська торгово-промислова палата відіграла важливу роль у цьому заході, підкресливши важливість розвитку міжнародного партнерства.

Відкрито реєстрацію в каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024"

Київська торгово-промислова палата оголошує про відкриття реєстрації в електронному каталозі "ЕКСПОРТЕРИ МІСТА КИЄВА 2024". Це унікальна можливість для підприємств представити свою продукцію на міжнародних ринках та розширити присутність за кордоном.

Засідання експертної комісії "Столичного стандарту якості"

13 червня 2024 року, в рамках програми підтримки розвитку малого та середнього бізнесу в місті Києві, у залі Київської торгово-промислової палати відбулося засідання експертної комісії конкурсу «Столичний стандарт якості».

Як мобілізація впливає на український бізнес: про підсумки проведенего семінару в Київській ТПП

29 травня 2024 року відбувся семінар "Нове законодавство про військовий облік та мобілізацію в Україні: основні зміни та кого вони стосуються"

Дослідження обізнаності бізнесу про альтернативні джерела енергії в Україні

Компанія SUNSAY NRG, за сприяння Торгово-промислової палати України, провела дослідження рівня обізнаності, ставлення та готовності українського бізнес-сектору до інтеграції альтернативних джерел енергії.

Forvis Mazars перевертає індустрію професійних послуг новоствореною глобальною мережею з доходом у 5 млрд доларів

Дві провідні фірми професійних послуг — Mazars, міжнародне партнерство, що працює в більш ніж 100 країнах і територіях, і FORVIS, компанія рівня топ у Сполучених Штатах,  відзначили офіційний запуск нової глобальної мережі Forvis Mazars. 

Експортні можливості 2024: як скористатися міжнародними програмами підтримки

11-12 червня 2024 року Київська торгово-промислова палата спільно з Київською міською державною адміністрацією та іншими інституціями підтримки бізнесу проводить дводенний семінар на тему: "Експорт та фінансові інструменти підтримки бізнесу".

1 2 3 ... 28

Календар подій

Липень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis