укр eng
 

Комерційні пропозиції

В цьому розділі ви маєте можливість ознайомитися з комерційними пропозиціями від українських та закордонних компаній, виставками та іншою інформацією яка надходить до Київської ТПП. Для зручності передбачена можливість фільтрації по країнам та галузям за допомогою меню нижче.

Компанія "Баліфо" - вітчизняний виробник збірних,енергоефективних будинків за німецькою технологією

Компанія «Баліфо» - український виробних збірних, енергоефективних будинків за німецькою технологією «Prefab». Ми пропонуємо рішення по виробництву та будівництву приватних одноповерхових та багатоповерхових, комерційних та громадських будівель, офісів, пансіонатів, тощо. 

Медичний центр «ЛАРАДЕНТ»

Повний спектр стоматологічних послуг за новітніми лікувальними технологіями та методиками. Сучасний європейський рівень неодноразово підтверджений національними преміями та нагородами.

Компанія ATHLETICS, лідер на ринку товарів для спорту та активного відпочинку

Офіційний дистриб’ютор товарів ТМ COLUMBIA в Україні, готовий до cпівпраці! Пропонуємо партнерство для підприємців з відкриття та розвитку франчайзингових проектів магазинів: монобрендових “COLUMBIA” та мультибрендових “SPORTLANDIA” у вашому місті.

Нотаріальні послуги в центрі Києва

Комплексні, швидкі та якісні рішення для бізнесу і громадян. Приватний нотаріус Київського міського нотаріального округу Дерев’янко Вікторія Вікторівна.

Тестовий період розміщення серверного обладнання у Датацентрі «ПАРКОВИЙ»

Запрошуємо отримати 1 місяць безкоштовного фізичного зберігання даних в телекомунікаційних шафах дата-центру, який знаходиться у Києві.

Органік Мілк - Справжнє. Українське. Органічне.

ТОВ «Органік Мілк» - завод з виробництва сертифікованої органічної продукції, що поєднує в собі традиції поколінь у сфері виробництва, новітні технології та європейський досвід.

Українська федерація професіоналів безпеки

Українська федерація професіоналів безпеки заснована у 1995 році. Сьогодні УФПБ – найбільша громадська організація, яка об’єднує українські компанії, що спеціалізуються у сфері надання охоронних послуг.

ТМ «ТЕРРА»-це натуральна та корисна для здоров’я продукція, що відповідає світовим стандартам якості.

ТОВ «ТЕРРА» - сучасне підприємство повного циклу переробки, яке було засновано у 1998 році. Основними напрямками діяльності компанії є переробка зернобобових культур та виробництво на їх основі натуральної та корисної продукції. 

ТОВ САЙБЕРПРО пропонує послуги з Консалтингу по створенню Системи управління інформаційною безпекою відповідно ДСТУ ISO/IEC 27001:2015 (2022)

 Система управління інформаційною безпекою (далі СУІБ) є сучасним процесом забезпечення безпеки інформаційних ресурсів організації, яка побудована на кращих світових практиках - стандартах ISO 27001

ТОВ «Марабупласт» - дрібносерійне лиття пластмас

Перше в Україні підприємство, що розробило технологію вакуумного лиття пластмас для промислового використання.

1 2 3 ... 15

Календар подій

Вересень 2023
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis