укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

23 червня Європейська рада надала Україні статус кандидата на членство в Європейському Союзі

Отримання статусу країни-члена ЄС це, в першу чергу, доступ до фінансування та програм ЄС, що зараз для нашої країни є вкрай необхідним.

Наша промисловість, інфраструктура та економіка через війну зазнає величезних втрат та збитків, тож нам життєво необхідні програми їх відновлення, але відновлення вже за європейськими стандартами виробництва, екологічними вимогами, за європейськими технологіями.

Якщо Україна не буде просто чекати на гранти та допомогу, а пропонувати ЄС цікаві та прозорі інвестиційні проєкти та програми, то це суттєво пришвидшить відділення коштів під відбудову промисловості та інфраструктури.

Як і в будь якій справі "під лежачий камінь вода тече дуже повільно, або не тече зовсім". Тож ініціативи мають бути на боці України, бо все це потрібно, в першу чергу, нам.


Також варто пам'ятати, що ЄС це ще і стандарти. Стандарти по боротьбі з корупцією, стандарти діяльності правоохоронних органів та судової системи, стандарти фіскальної політики.

Шлях до членства в ЄС лежить через прозору та незалежну судову систему, впроваджені та дієві антикорупційні політики, реальну боротьбу з корупцією на всіх рівнях. Що це також ефективні та незалежні НАБУ та САП, це забезпечення відповідності національного законодавства про боротьбу з відмиванням грошей стандартам Групи з фінансових заходів (FATF), ухвалення плану реформування всього правоохоронного сектору, реально діючий «антиолігархічний» закон, європейські стандарти захисту прав інтелектуальної власності та багато ін.

Тож роботи у нас, підприємців, у всіх українців, більш ніж достатньо! І дуже важливо, аби громадянське суспільство постійно тримало на контролі темп реалізації державою плану по набуттю Україною повноправного членства в ЄС.

Олександр Липський, голова Комітету сприяння малому та середньому бізнесу Київської ТПП

Читайте также:ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ЖІНОК ПІДПРИЄМНИЦЬ КИЇВСЬКОЇ ТППЗ ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!Київська торгово-промислова палата вітає з професійним святом всіх працівників сфери торгівлі!В UNIT.City 3 серпня відбудеться бізнес-конференція «Розвиток підприємництва в умовах війни та післявоєнний період»Запрошуємо взяти участь в Онлайн-зустрічі представників українського та турецького бізнесуПроєкт Асоціацій жінок-підприємниць України і західних БалканКорисні знайомства у колі Комітету жінок-підприємницьУкраїна – це ми: наші обличчя, наші вчинки, наше бачення світу навколо. Кожен з нас є частинкою УкраїниНе тільки слова подяки, але й фінансова допомогаПрезидія Київської ТПП: з думкою про минуле і планами на прийдешні часи

Календарь событий

Август 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis