укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому році

У новому році з новими можливостями, мотивацією та натхненням розпочав роботу Комітет жінок-підприємниць при Київській торгово-промисловій палаті.

5 січня членкині Комітету ознайомились із виробничими потужностями бренду трикотажного одягу RITO.

RITO сьогодні - знаний, улюблений бренд одягу українок, норвежок, датчанок, американок..... Але підприємство - це живий організм, який створила і надихає своєю великою енергією його керівниця Тетяна Абрамова. Жінки-підприємниці самостійно пересвідчилися, що за довершеністю продукції - незупинна праця пані Тетяни, її дизайнерів, розробників, майстринь, ткачих, програмістів та багатьох інших, які злагоджено працюють, мов єдиний механізм.

Переваги участі у Комітеті жінок-підприємниць Київської торгово-промислової палати у тому й полягає, що можна зсередини побачити функціонал конкретного підприємства, доторкнутися до чужого досвіду і зкорелювати його із власною справою.

13 січня відбулась зустріч із Ольгою Малярук, податковим консультантом, юристом у сфері корпоративного та податкового права, засновницею та керівником аутсорсингової агенції «Аудит Бізнес Консалтинг» www.ab-c.com.ua. Експерт розповідала про легалізацію доходів фізичних осіб за допомогою податкової амністії. Малось на увазі про одноразове добровільне декларування доходів, гарантії та ризики одноразового добровільного декларування, підприємницьку діяльність як альтернативу «податкової амністії».

Кому ця тема цікава, можна ознайомитись із презентацією спікера.

Також на засіданні Людмила Сізікова – голова комітету, перший віце-президент Київської ТПП, повідомила про конкурс «Підприємство, дружнє до родини», переможці якого візьмуть участь у Міжнародному конкурсі в Чорногорії в квітні цього року. Інформація про нього та умови участі будуть згодом.

Проведення конкурсу ініційоване в рамках німецького партнерського проєкту об’єднань жінок-підприємниць країн Західних Балкан і України, партнером якого є саме Комітет жінок-підприємниць Київської ТПП.

Ми маємо спільну мету - розвиток жіночої ділової спільноти під егідою Комітету й Київської торгово-промислової палати, власного бізнесу, перетин кордонів між сферою діяльності колежанок, обмін результативними практиками... Якщо Ви є власником або керівником бізнесу долучайтесь до нас! Слідкуйте за нашими новинами!

Читайте также:Київська торгово-промислова палата продовжує надавати послугиВідділ Експертної оцінки та цінової інформації відновлює роботу!До уваги підприємців!Київська торгово-промислова палата стала партнером UNICEF з логістики гуманітарної допомогиДо уваги бізнесу щодо засвідчення форс-мажорних обставин!Краківська торгово-промислова палата допомагає УкраїніМи відновлюємо видачу сертифікатів походження!Наша сила у відвазі та партнерствіЩодо видачі сертифікатів походженняЮридичний відділ Київської торгово-промислової палати надає безкоштовні юридичні консультації

Календарь событий

Май 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis