укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесу

Сьогодні MICE-індустрія є однією зі сфер економіки, що найбільш динамічно розвивається у світі. Це найважливіший інструмент стимулювання ділової активності, зростання промислового виробництва та розширення сфери послуг, розвитку коопераційних зв'язків, зміцнення міжрегіонального та міжнародного співробітництва, створення та підтримки сприятливого іміджу країни, демонстрації її ресурсного потенціалу та інвестиційної привабливості на зовнішніх ринках.

29 листопада 2021 року у форматі вебінару відбулась презентація української MICE-індустрії для представників компаній зі Словаччини, що працюють у сфері  ділового туризму. Захід проходив в рамках проєкту «MICE-індустрія - обмін досвідом та можливості співпраці для розвитку транскордонної туристичної індустрії», який реалізується ініціативою «EU4Business: Connecting Companies».

Про потенціал столиці України розповіла Марина Радова - начальниця управління туризму і промоцій КМДА. За її словами, Київ — це багатогранне місто, воно є тим туристичним хабом, що знаходиться в центрі Європи й може претендувати на звання однієї з найпопулярніших європейських туристичних столиць.

Презентували словацьким колегам потенціал України як дестинації для MICE-туризму Марія Юхновець - президент Асоціації вхідних туроператорів України та Дмитро Беспалов - радник Київської торгово-промислової палати. Близько 40 учасників вебінару – представників бізнесу підтвердили потужний потенціал для співпраці.

Нагадуємо, проєкт «EU4Business: Connecting Companies», керується Асоціацією Європейських торгово-промислових палат EUROCHAMBRES і фінансується в рамках ініціативи Європейського Союзу EU4Business. Виконавці проєкту - Словацька торгово промислова палата (м. Братислава) та Київська торгово промислова палата.

Читайте также:ЗАСІДАННЯ КОМІТЕТУ ЖІНОК ПІДПРИЄМНИЦЬ КИЇВСЬКОЇ ТППЗ ДНЕМ УКРАЇНСЬКОЇ ДЕРЖАВНОСТІ!Київська торгово-промислова палата вітає з професійним святом всіх працівників сфери торгівлі!В UNIT.City 3 серпня відбудеться бізнес-конференція «Розвиток підприємництва в умовах війни та післявоєнний період»Запрошуємо взяти участь в Онлайн-зустрічі представників українського та турецького бізнесуПроєкт Асоціацій жінок-підприємниць України і західних БалканКорисні знайомства у колі Комітету жінок-підприємницьУкраїна – це ми: наші обличчя, наші вчинки, наше бачення світу навколо. Кожен з нас є частинкою УкраїниНе тільки слова подяки, але й фінансова допомогаПрезидія Київської ТПП: з думкою про минуле і планами на прийдешні часи

Календарь событий

Август 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis