укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Підприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Комітет жінок-підприємниць при Київській ТПП невтомно працює. Ініціатива проведення засідань двічі на місяць є цьому беззаперечним доказом. Адже це привід ще раз зустрітися, вирішити робочі питання, а  головне – отримати нові знання для себе та розвитку свого бізнесу.

25 листопада до жінок-підприємниць завітав фахівець з риторики, бізнес-тренер, автор курсів, інтенсивів та навчальних програм, засновник студії риторики та ораторського мистецтва  Віталій Воронюк. Гість на практиці показав як з допомогою мови, інтонації і правильної комунікації досягти успіхів в будь-яких перемовинах, стати впливовою особою в своїй сфері бізнесу, проявити себе, як впевнений лідер, як грамотна і приваблива  жінка!

Комунікативна  компетентність  є  надійним  фундаментом  здорових міжособистісних  стосунків  і  професійного  успіху.  Вдосконалення  своїх навичок може  відкрити  нові можливості.  Коли  ми  правильно  і  точно  висловлюємо  свої  думки,  наша позиція  стає  зрозумілою  іншим  людям.  Віталій Воронюк назвав кілька секретів ефективної комунікації. Наприклад:

  • спілкування  неможливе  без  встановлення  контакту  зі  співрозмовником;
  • комунікації  через інтонацію, міміку, жести,  вираз очей посилюють сприйняття;
  • кожний комунікаційний посил має містити 6 складових – тезу, аргумент, приклади, підсумок, висновок та мотивацію як заклик до дії;
  • у спорах з опонентом використовуйте правило Гомера - суть його в тому, що черговість аргументів впливає на їх переконливість. Тому  спочатку треба наводити сильні аргументи, а найсильніший в кінці.

Учасниці засідання також дізнались про альтернативні можливості вирішення спорів у бізнесі, а саме про третейський суд і медіацію. У підприємців бувають складні моменти спілкування з партнером, клієнтом, інвестором та іншими. І коли справа доходить до суду, конфлікт можна вирішити за допомогою професійних медіаторів та третейського суду. Лише 16 листопада цього року Верховна Рада прийняла Закон «Про медіацію». Саме він покликаний визначити правові засади та порядок проведення медіації в Україні. Створено законодавче підґрунтя для успішного розвитку медіації в Україні.

Про це розповіли начальник юридичного відділу Київської торгово-промислової палати Наталія Хімчук та перший віце-президент Київської ТПП, голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова, яка є керівником Центру медіації Київської ТПП, третейським суддею, членом Президії Третейської Палати України, адвокатом.

Щоб вийти з конфліктної ситуації і спору, не втрачаючи «обличчя»,  час і гроші, а з допомогою сучасних і демократичних альтернативних способів, звертайтесь до нашого Центру медіації https://mediation-center.org.ua/

До засідання Комітету долучився в Zoom з Болгарії регіональний Радник Південно-Східної Європи, координатор партнерського німецького проекту Emil Wassilev, з яким обговорили подальші напрацювання в рамках проекту Ремісничої палати Кобленца разом з об’єднаннями жінок-підприємниць країн Західних Балкан та України.

Не пропускайте наші наступні заходи, Комітет жінок-підприємниць та Київська торгово-промислова палата завжди відкрита до співпраці! 

Читайте также:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!

Календарь событий

Январь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis