укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Дорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!

Вийшов свіжий осінній номер журналу Business Panоrama. У ньому ми намагалися максимально відобразити  тенденції та події, якими живе Палата. Наші члени мають певні досягнення у своєму бізнесі попри всі труднощі, викликані пандемією «ковід», її негативним впливом на економіку столиці та держави. Успіхи будь-якої держави – це успіхи її підприємців. А потреби, вектор діяльності столичного бізнесу можна легко простежити на прикладі проектів Київської торгово-промислової палати.

Нещодавно у наших стінах відбувся ювілейний, 20-й, Трейд Клуб – випробувана часом міжнародна комунікаційна площадка для зустрічі вітчизняних підприємств та представників Посольств зарубіжних країн в Україні. Понад 35 вітчизняних компаній змогли особисто поспілкуватися щодо подальшої торговельної співпраці та залучення інвестицій з керівниками 12-ти торговельно-економічних відділів іноземних посольств, акредитованих в Україні. Це – конкретні зустрічі, які згодом «проростуть» у реальні справи.

Якщо подивитися на статистику практик Палати, що пропонуємо бізнесу, вони охоплюють велику аудиторію. У стінах Київської ТПП зазвичай кожного року буває прибл. 40-50 тисяч підприємств та їх керівників. У цьому році, незважаючи на триваючу «ковідну»  історію, до нас зверталися за різними експертними висновками, отримували консультації та інше, майже 45 тис. підприємців. Отже найголовніше – попри всі негаразди працює столичний бізнес!  Палата віддзеркалює те, що відбувається в економічному житті столиці. Отже, є розвиток і ми крокуємо вперед.

Крім того, Київська ТПП змінюється з урахуванням світових трендів цифровізації. Наразі здійснюємо цілеспрямовану роботу по цифровій трансформації своєї структури і сервісів, розробили та впровадили електронну базу даних членів Палати. Тепер її успішно запроваджують усі регіональні Палати України. В Київській Палаті вже функціонують онлайн сервіси з оформлення сертифікатів походження, карнетів АТА, діє реєстр форс-мажорних обставин на підприємствах, впроваджуються програми «Кадри» і електронні платежі й багато чого іншого.

За ініціативи ТПП України, Київська Палата спільно з Держспецзв’язку приєдналася до європейської традиції і нещодавно з успіхом провели четвертий Місяць кібербезпеки в Україні. Наша ініціатива здобула державну підтримку і Місяць кібербезпеки отримав статус загальнонаціонального.

Як відомо, цифровізація та кібербезпека завжди йдуть одним шляхом. У 2021 році втрати від кіберзагроз у 57 разів більші, ніж були у 2015 році. У світі наразі найрозвиненіші країни витрачають на кібербезпеку у 5 разів більше, ніж на інші напрямки ІТ-галузі. Україні потрібно не відставати.

Нещодавно в Палаті відбувся круглий стіл, присвячений інноваційним системам охорони об’єктів критичної інфраструктури. Компанії представили останні розробки з охорони стратегічних об’єктів, демонстрували сучасні технології. Київська ТПП стає місцем, звідки лунає сигнал українським підприємствам про нагальну потребу кіберзахисту своїх підприємств. Цей виклик тепер – у пріоритетах кожного бізнесу, який хоче зберегти своє місце в діловому світі.

Микола Засульський

президент Київської ТПП   

З електронною версією журналу можна ознайомитись тут

Читайте также:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Календарь событий

Январь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis