укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

15 компаній отримали членство у Київській торгово-промисловій палаті

Вже багато років Київська торгово-промислова палата України об'єднує під своїм крилом представників різних сфер ділового життя України. Стати членом Палати не тільки престижно, але і корисно для будь-якої компанії.

23 вересня 2021 року відбулося засідання Президії Київської ТПП, під час якого прийняли рішення про вступ до Торгово-промислової палати 15 київських компаній:

 1. Товариство з обмеженою відповідальністю  «ОМАЗ» - торгівля автомобілями та оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами, санітарно-технічним обладнанням;
 2. Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЛІГРАФІЧНИЙ ЦЕНТР «МАКСІПРІНТ» - типографія повного циклу. Виробництво пакувальних матеріалів та етикеток на продукцію, нанесення написів та маркування на етикетки та упаковку, спеціалізована діяльність з дизайну. Самоклеюча етикетка, рулонна упаковка;
 3. «ТД КРАФТ ДЕКЕНСІСТЕМ УКРАЇНА» - оптова торгівля підвісними стельовими системами;
 4. Приватне підприємство "ІНВЕСТИЦІЙНО-КРЕДИТНЕ АГЕНТСТВО "РЕСУРС ПЛЮС" - інвестиційно-кредитні брокерські послуги;
 5. Товариство з обмеженою відповідальністю «АРГО» - торгівля продуктами харчування;
 6. Товариство з обмеженою відповідальністю «ІТАЛІАДОК» - оптова та роздрібна торгівля продуктами харчування.
 7. Товариство з обмеженою відповідальністю "ЕКСПО-ЮКРЕЙН" - оптова та роздрібна торгівля продуктами харчування;
 8. Підприємець – фізична особа КАРАСЬОВ ОЛЕКСІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ - впровадження розробок українських вчених на виробництва;
 9. Товариство з обмеженою відповідальністю "МІТЛЕН ЮКРЕЙН" - м’ясопереробне виробництво.
 10.  Товариство з обмеженою відповідальністю  "ЮДЖИН КАРТОН" - проектування та виробництво виробів з картону для бізнесу під замовлення;
 11. Товариство з обмеженою відповідальністю  "ДНІПРОВСЬКА АСОЦІАЦІЯ-К" - виробництво ферментних препаратів: Агрозин, Оксизин, Дорзин та розробка технологій з їх використанням.
 12. Товариство з обмеженою відповідальністю  "АХЕД ІНТЕРНЕШНЛ" - рекламна діяльність. 
 13. Товариство з обмеженою відповідальністю  "ФЕМІЛІ ГАРДЕН" - вирощування органічної лохини.
 14. Підприємець – фізична особа  ГРАЧОВА НАДІЯ СЕРГІЇВНА - медіа-виробництво.
 15.  Товариство з обмеженою відповідальністю  «УКР.АЗ.КАМ.» - сприяння інтеграції українських підприємств на ринки Республіки Камерун та країн СЕМАК.

Нові члени тепер можуть користуватися всіма послугами, які надає Палата.  Адже ми пропонуємо широкий спектр - від експертизи і сертифікації до навчання, вирішення спорів і підтримки експорту. Київська торгово-промислова палата є платформою для спілкування та обміну досвідом підприємців різних галузей ринку.

У рамках засідання Президії Київської ТПП, компанія «Ерідон» була нагороджена почесною відзнакою Київської торгово-промислової палати за вагомий особистий внесок у розвиток підприємництва. «Ерідон» є лідером комплексного забезпечення українських агровиробників асортиментом насіння польових культур, засобів захисту рослин, добрив.

Читайте также:Можливості USAID та інвестиції в криптовалюту: Комітет жінок-підприємниць відкрив нові інструменти розвитку бізнесуЗапрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному Форумі «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу»Українські підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерамВідкриваємо світ українському бізнесу: у Київській ТПП відбулось спільне засідання з Міжнародним Трейд-клубом«Справа життя, а не бізнес»: Комітет жінок-підприємниць відвідав компанію «Зерно»Вітаємо Київський національний торговельно-економічний університет з 75-річним ювілеєм!Київ презентував свій туристичний потенціал у ДубаїAnuga 2021. Новий старт - нові можливостіКиїв готовий розвивати діловий туризмУкраїна вперше за багато років представлена власною локацією на виставці «Експо-2020» в Дубаї

Календарь событий

Октябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis