укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічей

 Київська торгово-промислова палата, яка є традиційним ініціатором зустрічей представників зарубіжних та українських ділових кіл, постійно проводила спільні засідання членів палати та  Міжнародного Трейд-клубу, що об’єднує понад 60 дипломатичних та торгових представників зарубіжних посольств в Україні.

Основною метою діяльності Трейд-клубу є ознайомлення іноземних дипломатів з економічним потенціалом регіонів, промислових підприємств України, сприяння в установленні ділових контактів між українськими та іноземними підприємцями. Отримані матеріали дипломати використовують для підготовки пропозицій представникам бізнесу та урядам своїх країн для налагодження торгово-економічних зв’язків з Україною.

Наразі, в зв’язку з пандемією коронавірусу, такі широкі зустрічі проводити неможливо. Але індивідуальні зустрічі – можливі, де Ви зможете  безпосередньо поспілкуватися з керівниками торгово-економічних місій  відповідних  країн та надати свої пропозиції.

           Центр підтримки бізнесу Київської ТПП започатковує проведення індивідуальних зустрічей в конференц-залі Київської ТПП за адресою: вул. Богдана Хмельницького, 55 з другої половини жовтня 2021 р. Кількість учасників з боку української сторони: не більше 20 компаній (від кожної компанії не більше двох представників) задля забезпечення плідного та конструктивного спілкування з представниками торгово-економічних місій   посольств країн, які їм цікаві. Переговори  будуть проходити за установленим часом для кожної компанії.

             Кількість країн-учасників від закордонних представництв: 5-6. Можлива коротка презентація українських компаній.

             Забезпечуємо прямі, індивідуальні  ділові перемовини з торговими представниками зарубіжних посольств в Україні протягом 30-40 хвилин на 1 компанію. Після переговорів – нетворкінг, кава-брейк, інтерв’ю для ЗМІ, інформаційних ресурсів, фото.

             Вартість участі у заході складає 2500,00 грн. з ПДВ.

             Попередня онлайн-реєстрація обов’язкова за формою до 1 жовтня 2021 р.: https://forms.gle/sLJkSe15pvG1Rfds9 (якщо не відкривається, копіюйте для вставлення в поле посилання в браузері)

             Після реєстрації Ви отримаєте рахунок-фактуру на Вашу електронну адресу.

             Отримати додаткову інформацію  можна в Центрі підтримки бізнесу Київської ТПП, тел.: (044) 482-04-40, тел.: (068) 702-04-71; e-mail: belikov@kcci.org.ua

Читайте также:Можливості USAID та інвестиції в криптовалюту: Комітет жінок-підприємниць відкрив нові інструменти розвитку бізнесуЗапрошуємо Вас взяти участь у Міжнародному Форумі «Кібербезпека – захистимо бізнес, захистимо державу»Українські підприємці показали експортну та інвестиційну привабливість закордонним партнерамВідкриваємо світ українському бізнесу: у Київській ТПП відбулось спільне засідання з Міжнародним Трейд-клубом«Справа життя, а не бізнес»: Комітет жінок-підприємниць відвідав компанію «Зерно»Вітаємо Київський національний торговельно-економічний університет з 75-річним ювілеєм!Київ презентував свій туристичний потенціал у ДубаїAnuga 2021. Новий старт - нові можливостіКиїв готовий розвивати діловий туризмУкраїна вперше за багато років представлена власною локацією на виставці «Експо-2020» в Дубаї

Календарь событий

Октябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis