укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Республіка Уганда зацікавлена у виробничих потужностях України

Країни Східної Африки шукають виробників обладнання для агросектору, спеціалістів з будівництва та харчової промисловості. Про це стало відомо під час зустрічі з представником Республіки Уганда паном Рональдом Робертом Лвабаайі - (Lwabaayi Ronald Robert,) 30 серпня у Київській торгово-промисловій палаті.

 Рональд Роберт Лвабаайі - партнер компанії “Омега Консалтинг Груп”, партнер-засновник програми дій по боротьбі зі зміною клімату в Східній Африці. Віце-президент Віталій Майстренко ознайомив поважного гостя з діяльністю Київської торгово-промислової палати, промислових підприємств і планами підтримки промисловців для розширення ринків збуту конкурентоздатної продукції. Зокрема поінформував про потенціал сільськогосподарського машинобудування, будівельної галузі та оборонно-промислового комплексу. Пан Лвабаайі висловив велику зацікавленість у співпраці, адже Україна має потужні виробничі можливості.

Країни Східної Африки шукають партнерів з України в таких напрямках:

  • спеціалісти з будівництва шкіл, шпиталів, доріг;
  • «Зміна клімату» - озеленення країн Африки за допомогою БПЛА;
  • харчова промисловість - розвиток і закупівля продуктів харчування в інших країнах;
  • агропромисловий комплекс, що включає спеціалістів з розвитку сільського господарства, постачання сільгосптехніки.

На заході обговорили питання участі підприємств – членів КТПП у проектах, які плануються в Уганді та країнах Східної Африки. Містер Рональд Роберт Лвабаайі поінформував присутніх про необхідні види продукції та технологій для країн Східної Африки. Також він запросив Київську ТПП до організації делегації підприємців України для демонстрації нашої продукції на виставці The East Africa FOOD SECURITY 5-7 жовтня 2022 р. У зв’язку із змінами клімату актуальними будуть питання продовольчої безпеки регіону, постачання продуктів харчування та будівництва нових потужностей для їх виробництва. 

Презентація

В рамках зустрічі сторони досягнули домовленості про підписання Меморандуму про співпрацю, надання детальних пропозицій стосовно потреб Республіки Уганда, та підготовки відповідних пропозицій від Київської торгово-промислової палати.

Київською ТПП було організовано відвідання ПрАТ “Меридіан ім. Корольова” та ознайомлення з продукцією підприємства. Рональду Роберту Лвабаайі було продемонстровано зразки багатофункціональних безпілотних літальних апаратів, іншого устаткування.

Крім того, компанія “Омега Консалтинг Груп” організувала насичену програму ознайомлення з столицею та деякими підприємствами.

Представник Уганди пересвідчився в серйозному підході палати та її партнерів до міжнародних відносин.

Переговори показазали, що ми маємо перспективи для подальшої роботи та просування вітчизняної продукції на африканському ринку.

Для тих, кому цікавий ринок Уганди, звертайтесь до нас за контактами:

Ромашко Алла Анатоліївна
Тел/факс: (044) 482-04-35
e-mail: alla.romashko@kcci.org.ua

Рудя Микола Петрович
Тел.: (044) 482-04-37
+ 38 099 040 2016
e-mail: rudya@kcci.org.ua

Читайте также:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календарь событий

Декабрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis