укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Керівник бізнесу - це натхненник, що повинен заряджати підлеглих своєю енергією

Яким повинен бути справжній лідер компанії? Як успішно управляти бізнесом та одночасно бути натхненником для колективу? На ці та інші питання відповідала керівниця і співзасновниця хімчисток UNMOMENTO & OSCAR Dry Clean Studio Світлана Юлдашева, яка завітала на засідання Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП 25 лютого 2020 року.

Дізнатись про управлінські задачі та шляхи їх вирішення зібрався повен зал бізнес-леді, що працюють у різних галузях економіки - від логістики та міжнародних перевезень до майстерні з виробництва ексклюзивних прикрас, перекладів та лінгвістики, фінансових, інвестиційних та консалтингових послуг, агробізнесі, дизайну одягу, ЗМІ та інших.

У власника бізнесу повинен бути досвід і вміння створювати команду, тому що без команди бізнес працювати не буде. Найважливіше в бізнесі - це люди. Вони є найголовнішим капіталом компанії. Потрібно вибирати співробітників, які сповідують ті ж цінності, що і ти сам, - таким був головний месседж Світлани Юлдашевої.

Керівник - це, насамперед, стратег, а потім менеджер. Саме він ставить великі цілі, уособлює корпоративну культуру, об'єднує навколо себе людей. А ще бути лідером - це велика відповідальність. Він приклад для своєї команди у всьому! Лідер повинен бути чесним і справедливим, тільки в цьому випадку у нього є право вимагати від інших того ж. Взаємна повага - це основа.

Цінності власника або керуючого завжди лягають на бізнес. Цінності Світлани Юлдашевої  - це чесність, справедливість, відкритість, повага до людей і перфекціонізм. Ці якості вона цінує в людях і за цими критеріями підбирає персонал. Світлана пишається своїми колегами - вони професіонали з палаючими очима, разом розвиваються, будують довірчі відносини.

«У всіх членів команди UNMOMENTO & OSCAR є право на свою позицію. Я завжди прислухаюся до думки підлеглих, які в своїх сферах є компетентнішими, ніж я. Клімат в компанії створює керівник. У команді повинні бути сильні гравці, а з токсичними, байдужими, що не вписуються в корпоративну культуру людьми потрібно прощатися швидко, але мирно», - ділиться Світлана Юлдашева.

Для членкинь Комітету жінок-підприємниць вона порадила ознайомитись з методикою АВС-аналізу персоналу та з еннеаграмою особистості, які краще допоможуть розбиратися у людях і не помилитися при виборі працівника.

Щоб бути ефективним керівником і щасливою жінкою, за словами спікера, важливо утримувати баланс між роботою і відпочинком. Вона займається спортом, саморозвитком, читає, ходить в театр і на концерти, проводить  час з сім'єю, любить подорожувати. Це і є її джерелом енергії.

Присутні на заході отримали неймовірний заряд позитиву та нові знання. Голова Комітету жінок-підприємниць, перший віце-президент КТПП Людмила Сізікова ще раз наголосила на тому, що Комітет жінок-підприємниць – це чудовий  майданчик для  нетворкінгу та корисних знайомств. 

"Реалізуючи цілі Комітету на 2020 рік, виступом Світлани Юлдашевої "Школа сучасного СЕО -  керівника вищої ланки компанії" ми фактично завляємо про  відкриття Школи жінок-підприємниць при КТПП.  Ми плануємо навчання у цій школі за різними тематиками, в тому числі продовжуватимемо коучинги для керівників вищої ланки в бізнесі", - повідомила Людмила Сізікова. 

Після виступу спікера у всіх була можливість представити свою компанію та коротко розповісти про її діяльність. Запрошуємо вас брати участь у наступних засіданнях Комітету!

Читайте также:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Календарь событий

Январь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis