укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Законодавчі нововведення погіршують становище малого та середнього бізнесу

У 2020 році підприємців чекають великі зміни. Сьогодні дискусійними та неоднозначними для бізнесу залишаються питання у податковій сфері, прийняття та впровадження податку на виведений капітал, правила впровадження РРО, проект закону Про працю № 2708.  Законодавчі нововведення погіршують становище малого та середнього бізнесу - визначили учасники засідання Комітету сприяння малому та середньому бізнесу Київської торгово-промислової палати 20 лютого 2020 року.

«Верховна Рада України нещодавно вже прийняла достатню кількість законів і нормативно-правових актів, які регулюють діяльність крупного, середнього і малого бізнесу. Виникла необхідність організувати цю зустріч для того, щоб обговорити наявні проблеми та знайти способи їх вирішення», - зазначив голова Комітету Олександр Ліпський, керівник агентства «Lipsky Marketing Group».

Привітала учасників заходу куратор роботи Комітету та перший віце-президент Київської ТПП Людмила Сізікова. Вона розповіла про діяльність палати, а також запросила всіх бажаючих взяти участь у найближчих заходах, а саме – у відкритому засіданні Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП зі Світланою Юлдашевою та у спільному засіданні членів палати і Міжнародного Трейд-клубу.

Участь у заході також взяли представники влади: Світлана Соловйова – департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (КМДА), Олег Лозовий - в.о. начальника відділу промисловості, розвитку підприємництва та регуляторної політики Шевченківської РДА, Григорій Лобач – начальник відділу з питань промисловості, підприємництва та регуляторної політики Дніпровської РДА.

Спікер Світлана Мороз, адвокат, керуючий партнер юридичної компанії "Dictum" розповіла про нововведення в фіскальній політиці для суб’єктів малого і середнього бізнесу.

Детальніше у презентації спікера

Вікторія Губарева, експерт-аналітик ТОВ "ЛІГА ЗАКОН" коротко окреслила основні новації та запропоновані зміни до проекту Закону про працю №2708. Законопроект запровадить такі зміни:

  • Рівність трудових прав громадян, заборона мобінгу
  • Боротьба із незадекларованою працею
  • Нові види трудових договорів
  • Збільшення відпустки
  • Скасування індексації зарплат

Детальніше у презентації спікера

Ірина Горбунова, спеціаліст з питань стратегічного маркетингу та розвитку бізнесу, поділилась антитрендами та трендами маркетингу в українському бізнесі у 2020 році.

Серед головних трендів – гейміфікація, голосовий пошук, продажі Н2Н, поєднання старовини й інновацій, ідеальна картинка, візуалізація даних, інновації тощо.

Детальніше у презентації спікера

За результатами зустрічі члени Комітету сприяння малого та середньому бізнесу Київської торгово-промислової палати направили до Київської міської державної адміністрації пропозиції:

  • розглянути на засіданні Координаційної ради з питань розвитку підприємництва при виконавчому органі Київської міської ради питання щодо ветування законів України від 20.09.2019 № 128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та від 20.09.2019 № 129 – IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг».
  • КМДА звернути увагу на важливість інформаційно-консультативної підтримки представників малого та середнього бізнесу, які здійснюють свою діяльність у м. Києві.
  • створити на оновленому офіційному порталі КМДА (https://kyivcity.gov.ua/) розділ «Підтримка підприємництва»: у цьому розділі консолідувати довідково-аналітичну інформацію для підприємців щодо останніх змін у ключових нормативно-правових актах, контактну інформацію територіальних підрозділів в м. Києві державних податкових і контролюючих органів, анонси ділових заходів, які будуть проводитися для представників бізнесу, важливі повідомлення від податкових та регуляторних органів, роз'яснення та консультації державних органів і галузевих експертів.

Читайте также:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Календарь событий

Январь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis