укр рус eng
 

Новости Киевской ТПП

Україна – це нерозкриті можливості для китайського ринку

Китайський ринок росте дуже швидко і це вже давно не новина для бізнесу. Кожен день перед українськими підприємцями стоїть питання, як правильно вийти на цей ринок. Інформацію про маркетингові, організаційні, юридичні та соціокультурні аспекти, політику Китайської держави щодо бізнесу отримали підприємці під час конференції «Як створити прибутковий бізнес у Китаї: умови, кроки та перспективи розвитку на шляху Україна-Китай», що відбулась 19 лютого 2020 року у Київській торгово-промисловій палаті. Захід проходив за підтримки ЄБРР у рамках ініціативи  EU4Business Європейського Союзу.

Метою конференції було надати системну  інформацію про те, як дорого продавати на нових ринках продукцію на основі довгострокових стратегій, а не разових випадкових контрактів з китайськими бізнесменами. Знання дозволять українським компаніям розуміти як впевнено розвивати бізнес у Китаї.

«Китай для нас є найбільшим стратегічним партнером. Товарообіг за минулий рік складає майже 12 млрд доларів. Притому експорт до Китаю приблизно 4 млрд, а імпорт – 8. Отже, ми маємо від’ємне сальдо і маємо над чим працювати. Україна – це нерозкриті можливості для китайського ринку», - зазначив президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський, який відкрив конференцію.

Спеціальним гостем заходу став радник із торговельно-економічних питань Посольства КНР в Україні Лю Цзюнь. «Я хотів би бачити більше української продукції на китайському ринку, який стає все більш відкритим і доступним для українських підприємців. Ми хочемо, щоб китайські споживачі більше дізналися про переваги українських товарів. В останні роки ми акцент робимо саме на імпорті української продукції в Китай. Наше головне завдання - збалансовано розвивати торгово-економічне співробітництво. Це є однією з ключових позицій уряду Китаю», - поділився Лю Цзюнь.

Спікери-практики розповіли учасникам конференції тонкощі роботи на китайському ринку. Роман Колядюк, міжнародний експерт із стратегічного маркетингу та входу в нові ринки, управляючий партнер партнерської групи АMGC виступив з темою «Універсальні маркетингові технології для швидкого та дохідного входу в регіональні ринки Китаю». Він також поділився практичим кейсом «Як створити правильну упаковку для продажів у Китаї з врахуванням соціокультурних відмінностей споживачів».

Руслан Осипенко, голова Китайської Торгової Асоціації, розповів як держава підтримує бізнес у Китаї, в тому числі фінансування.

Дмитро Сосновський, директор компанії AMGC Right Decision, повідомив про розрахунок рентабельності експорту та інвестиційний проект з інвестиціями у маркетинг як основу успішного входу в регіональні ринки Китаю.

Микола Ларін, голова Ради «Асоціації експортерів та імпортерів», експерт в сфері міжнародної торгівлі, доповів про ризики експорту на всіх етапах та умови укладання міжнародних договорів у зв’язку зі змінами Інкотермс 2020».

В’ячеслав Лисенко, засновник компанії UTEC Logistics, проінформував присутніх як відкрити компанію в Китаї і забезпечити логістику.

Олег Зінкевич, співзасновник юридичної компанії Латунія, ознайомив з арбітражними застереженнями при укладанні договорів, арбітражним вирішенням спорів, визнанням та виконанням арбітражних рішень за кордоном на прикладі контрагента з КНР.

За результатом конференції учасники дізнались комплекс способів та маркетингових технологій забезпечення сталого експорту, обґрунтували організаційні та маркетингові моделі для входу в новий ринок, та ознайомились із юридичним захистом інтересів бізнесу та вирішення спорів у КНР.

Слідкуйте за нашими анонсами на сайті Київської ТПП та долучайтесь до майбутніх заходів!

Читайте также:Запрошуємо на засідання Комітету жінок-підприємниць!Комітет жінок-підприємниць активно розпочав роботу в новому роціПередноворічна зустріч VIP-ЧЛЕНІВ палати - у родинному колі Київської торгово-промислової палатиТепло, щиро, святково - Комітет жінок-підприємниць підбив підсумки рокуПромисловий «безвіз» з ЄС, “торговельна війна” з Білоруссю та збитки українських перевізниківЗміцнюємо дружні стосунки з міжнародними колегамиСтратегічний план розвитку комітету жінок-підприємниць КТПП – цілі на наступний рік поставлено!Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікації

Календарь событий

Январь 2022
ПнВтСрЧтПтСбВс
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis