укр рус eng
 

Информация партнеров

Навчання за програмою «Публічні закупівлі»

Інститут вищої кваліфікації Київського національного торговельно-економічного університету 30-31 серпня 2021 р. запрошує на навчання за програмою «Публічні закупівлі».

Навчання здійснюється за програмою, розробленою з урахуванням актуальних змін у законодавстві, враховує як вимоги нормативних актів уповноваженого органу, так і практичні поради фахівців, включає практичні заняття з питань організації закупівельної діяльності на електронному майданчику та розгляд питань функціонування електронної системи закупівель.

Заняття проводять:

Максименко Зінаїда Володимирівна - експерт з 15-м річним досвідом в наданні консалтингових послуг з питань держзакупівель. Є однією з розробників нормативно-правових актів, а також авторкою методичних рекомендацій та посібників у сфері публічних закупівель. Спікер-сертифікований тренер з правил The World Bank Group «Державні закупівлі». Стажувалася в Польщі, Фінляндії. Екс-заступник директора департаменту Мінекономіки.

Коршун Тарас Олександрович - експерт у сфері публічних закупівель з 15-м річним досвідом в наданні консалтингових послуг з питань держзакупівель, в минулому виконуючий обов’язки заступника начальника головного юридичного управління Мінекономіки, адвокат, представляв інтереси замовників та учасників в АМКУ та в судах.

Коломієць Максим, Кучер Ріта - фахівці із розвитку державних закупівель електронного майданчика Zakupki.Prom.ua.

Форма проведення: очно-дистанційна. Кількість осіб в групі - до 20.

По завершенню навчання слухачам видається відповідний сертифікат (18 год./0,6 кредиту ЄКТС).

Вартість становить 1500 грн. та включає: очні, дистанційні заняття, консультації, пакет нормативних та інформаційних матеріалів у електронному вигляді, каву-брейк.

Детальніше на сайті:

http://ivk.knute.edu.ua/pidvischennya-kvalifikatsiyi/derzhavni-zakupivli.html

Читайте также:Відкриття Місяця Ділової ДоброчесностіІнвестиційний форум міста Києва-2021: настав час креативної трансформації Великого КиєваОпитувальник для підприємцівМіжнародний промисловий форумСпеціалізована виставка «ЄвроБудЕкспо-2021»XII Спеціалізована виставка ДорТехЕкспоВиставка «КомунТех»Запрошуємо на XIX Міжнародний водний форумМіжнародна виставка «НАФТОГАЗЕСПО-2021»Виставка Mining & Minerals Expo

Календарь событий

Октябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis