укр рус eng
 

Онлайн-журнал

Проекти, які ми впроваджуємо сьогодні, завтра стануть частиною нашої біографії

15 років на енергетичному ринку України

На фото: генеральний директор «Екніс-Інжиніринг» В. М. Сенчук

«Наша компанія вже 15 років успішно працює на енергетичному ринку України і сьогодні «Екніс» – це вже справжній бренд, відомий не тільки в Україні», – розповідає генеральний директор «Екніс» Володимир Сенчук. – «Ми маємо великий досвід реалізації серйозних стратегічних проектів у галузі енергетики. Наші замовники – потужні промислові підприємства, генеруючі компанії, великі корпорації. Зокрема це корпорація ДТЕК, відома у сфері будівництва об’єктів відновлюваних джерел сонячної енергії та вітрової енергетики, а також енергоефективних технологій, які вважаються значним кроком у вирішенні нагальних екологічних питань».

ТОВ «Екніс-Інжиніринг» пишається своєю активною участю у виконанні масштабних інноваційних проектів корпорації ДТЕК. Це вагомий внесок у майбутнє розвитку європейської України: Нікопольська СЕС (200 МВт) і Покровська СЕС (240 МВт) входять до п’ятірки найпотужніших сонячних станцій Європи.

Працюючи на субпідряді над створенням цих гігантів відновлюваної енергетики, які були побудовані в дуже стислий термін, ми отримали від Замовника високу об’єктивну оцінку своєї роботи, чим підтвердили професійний рівень фахівців компанії. Нами були успішно впроваджені проекти з релейного захисту та автоматики, автоматизована система керування електротехнічним устаткуванням, система динамічної компенсації реактивної потужності.

Нікопольська СЕС і Покровська СЕС – це гарний приклад використання земель, непридатних для ведення сільського господарства: держава отримує екологічно чисту енергію, зберігаючи ресурси і природу для майбутніх поколінь.

Не менш значущими для «Екніс-Інжиніринг» стали проекти впровадження систем релейного захисту та автоматики, автоматизованої системи керування електротехнічним устаткуванням ПС 150/10 кВ «Приморська ВЕС-2», у яких були реалізовані наші інноваційні рішення, а саме введена в експлуатацію одна з перших в Україні цифрова підстанція. Технологія «цифрова підстанція»  основа «розумних мереж», яка  полягає в обміні даними між обладнанням польового рівня з пристроями автоматики, що надає можливість дистанційно проводити безперервний моніторинг та контроль за критично важливими функціями розподільних пристроїв усіх класів напруги з диспетчерського центру.

При цьому Приморська ВЕС здатна скоротити викиди СО2 на 750 тис. т щорічно (!). Це також гарний приклад того, як вітроенергетика позитивно впливає на екологію.

«Ми можемо обирати, що ми хочемо їсти і пити і де ми хочемо бути, але не повітря, яким ми дихаємо»! Рохповідає Володимир Сенчук:

-         Вже понад 10 років ми працюємо над впровадженням «під ключ» систем моніторингу вихідних газів (СМВГ), проводимо інжиніринг та постачаємо аналітичне обладнання для багатьох промислових підприємств як в Україні, так і за її межами.

У 2020 році наша компанія увійшла до складу професійної Асоціації екологів України (ПАЕУ). Ми запропонували українському ринку ще один цікавий проект – суперсучасне обладнання з екологічного моніторингу Airpointer®, яке є єдиною в світі компактною модульною системою контролю різних параметрів якості повітря (!).

Сподіваємося, що разом з ПАЕУ ми зможемо поступово подолати екологічну кризу, бо наше населення повинно жити в розвиненій європейській державі і дихати чистим повітрям.

Це далеко не повний перелік досягнень ТОВ «Екніс-Інжиніринг». За минулий 2020 рік виконано багато проектів різного ступеня складності у багатьох напрямах.

У молодого, творчого колективу великі амбіції і багато цікавих планів!

Девіз «Екніс-Інжиніринг»: «Добре там, де ми»!

«Покровська СЕС» - 240 МВт

«Нікопольська СЕС» (200 МВт)

«Приморська ВЕС-2» - 100 МВт

Читайте также:ІРИНА ЗЕЛЕНІНА - Жінки-підприємниці столиціРаїса МИХАЙЛОВА - Жінки-підприємниці столиціСВІТЛАНА НАЩОКІНА - Жінки-підприємниці столиціЄВГЕНІЯ МОСТОВЕНКО - Жінки-підприємниці столиціСПЕЦПРОЄКТ: Жінки - підприємниці столиці. Історії успіху, історії закоханості у справуОлександр РОМАНІШИН: «Експортно-кредитне агентство допоможе диверсифікувати ринки»Законодавчі новації для бізнесу. Підсумки 2020 і перспективи 2021Все, що ми хотіли запитати про продукцію ХаляльЯк не вигорати, реалізовувати себе і насолоджуватися життям?Юрій Коростильов: «Якість у всьому, увага до деталей на кожному етапі виробництва дають непідробне відчуття бездоганного продукту»

Календарь событий

Октябрь 2021
ПнВтСрЧтПтСбВс
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis