укр рус eng
 

Центр медиации

Центр медіації КТПП

30.05.2014 року Рішенням Президії КТПП з метою надання допомоги бізнесу київського регіону у вирішенні спорів шляхом застосування проведення процедури медіації створено Центр медіації.

+ (044) 4820917, (044) 4820301, +38(050)4461819
E-mail: mediator@kcci.org.ua [Facebook-сторінка Центра медіації КТПП]


Детальна інформація про роботу Центру медіації  на сайті Центру медіації КТПП         http://mediation-center.org.ua/

 

 

 

 


Оновлено Реєстр медіаторів КТПП

Оновлено Реєстр медіаторів КТПП

Новини від Центру медіації КТПП
ЦЕНТР МЕДІАЦІЇ КТПП

Про зацікавленість і підтримку владою законодавчого врегулювання медіації в Україні свідчать факти включення Кабінетом Міністрів цього питання у власні плани роботи.

читати далі...

НОВОСТИ МЕДИАЦИИ
Новости Центра медиации КТПП

Светлана Кухарчук, начальник отдела экспертной оценки и ценовой информации КТПП, проходит обучение в рамках украинского-немецкого партнерского Проекта в сфере бизнеса (руководитель - Фолькер Штотцнер) по Программе подготовки бизнес -медиаторов.

Бізнес медіація в Україні

4 черня 2015 року Німецько-український партнерський проект у сфері бізнесу (керівник проекту Фолькер Штоцнер) у співпраці з Делегацією німецької економіки в Україні, Академію торгової палати Мюнхена та Український центр медіації в коференц-залі Київської ТПП провели інформаційний захід „Бізнес-медіація в Україні“.

Через можливість широкого застосування бізнес-медіації у суспільно-правових, торгово-правових, інших економічних аспектах та у галузі трудового права, до участі у заході, в першу були запрошені керівні кадри компаній, такі як генеральні директори, фінансові директори, керівники по роботі з персоналом у першу чергу підприємств з іноземним капіталом, керівники іноземних представництв, медіатори.

МЕДІАЦІЯ В УКРАЇНІ - СЕМІНАР З ПИТАНЬ ЗАСТОСУВАННЯ МЕДІАЦІЯ В АДВОКАТСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ

4 квітня 2015 року Національна асоціація медіаторів України спільно з Національною асоціацією адвокатів України провели в м. Київ тематичний семінар з питаннь застосування медіації в адвокатській діяльності та підвищення кваліфікації адвокатів, присвячений застосуванню медіації в адвокатській діяльності. В роботі семінару прийняли участь адвокати з усіх регіонів України.

Новини про медіацію в Україні!

У Верховній Раді України зареєстрований Проект Закону України «Про медіацію»!

Центр медіацїї при КТПП пропонує ознайомитись з законопроектом за наступним посиланням: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=54558

Медіація в Україні: як знаходити компроміс без суду

23 січня 2015 року у Київській ТПП відбувся інформаційний семінар на тему:«Шанси і користь для бізнес-медіації на підприємницькому просторі України». Учасники заходу змогли отримати інформацію на цю тему «з перших вуст», адже доповідати та відповідати на питання було запрошено найдосвідченіших бізнес-медіаторів з України, а також фахівців із Німеччини, які займаються цією темою вже не один рік.

1 2

Отделы

ул. Б. Хмельницкого, 55,
Киев,  01054, Украина
info@kcci.org.ua
Киевская торгово-промышленная палата.
© 2014 Все права защищены. Разработка сайта - Exipilis