укр рус eng
 

Третейский суд

Загальні відомості

Третейські суди не входять до системи судів загальної юрисдикції. Проте, ця обставина не позбавляє осіб права звертатися до них за вирішенням спорів. Рішення третейських судів є остаточними і підлягають обов’язковому виконанню.

Постійно діючий третейський суд при Київській торгово-промисловій палаті

У ч.5 ст.55 Конституції України надано право кожному будь-якими не забороненими законом способами захищати свої права і свободи від порушень і протиправних посягань.

Керівний склад Постійно діючого третейського суду
Нормативні акти

Закон України «Про третейські суди», Положення про Постійно діючий третейський суд при КТПП, Регламент Постійно діючого третейського суду при КТПП

Cклад Третейского суда

Склад третейського суду формується шляхом призначення чи обрання третейських суддів (третейського судді). Сторони мають право призначати чи обирати третейських суддів (третейського суддю) самостійно чи за домовленістю доручити це третій особі.

Зразок третейського застереження

Для того, щоб передати спір на розгляд третейського суду сторонам необхідно укласти третейську угоду.

Вимоги до позовної заяви

Для звернення до Постійно діючого третейського суду при КТПП необхідно подати позовну заяву.

Розмір Трейтейського збору

Відповідно до Положення «Про збори та витрати Постійно діючого третейського суду при КТПП» розмір третейського збору залежить від ціни позову та розраховується таким чином...

Порядок третейського розгляду спорів

Після надходження позовних матеріалів до третейського суду відповідальний секретар суду перевіряє чи відповідає зміст позовної заяви на встановленим вимогам та чи додано до позовної заяви усі необхідні документи.

Підсудність спорів

Юридичні та/або фізичні особи мають право передати на розгляд третейського суду будь-який спір, який виникає з цивільних чи господарських правовідносин.

1 2

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis