укр рус eng
 

Відділ перекладів

Відділ перекладів

 «Наші переклади - запорука вашого успіху»

Відділ перекладів є структурним підрозділом Київської торгово-промислової палати. Основний напрямок діяльності відділу - виконання усних та письмових перекладів з/на більшості мов світу за різними тематиками, а саме: переклад митних і товаросупроводжувальних документів, актів експертизи товару, сертифікатів походження, відповідності, аналізу, якості товару, технічної, економічної, фінансової, банківської документації та звітності, специфікацій, контрактів, угод, договорів, каталогів, матеріалів листування, тендерної документації, інструкцій та інших офіційних документів, а також документів для подачі у посольства, приватних документів і т.д.

Діяльність відділу спрямована на сприяння і допомогу суб'єктам підприємницької діяльності, компаніям, державним і недержавним установам та іншим організаціям у здійсненні зовнішньоекономічної, комерційної, наукової, рекламної, юридичної та інших видів діяльності.

Усі переклади, здійснювані відділом, є офіційним, засвідчуються українською, російською або англійською мовами, печаткою Київської торгово-промислової палати, визнаються митними, податковими, банківськими та іншими компетентними установами України, іноземними посольствами та організаціями за кордоном. Можливо нотаріальне засвідчення. За бажанням замовника письмові переклади здійснюються в звичайному і терміновому порядку. Виконані переклади надаються в зручному для замовника форматі, а саме: в друкованому вигляді, на електронних носіях або надсилаються електронною поштою.

Крім того, відділ надає послуги з проведення експертизи ідентичності перекладу, виконаного замовником, з подальшим засвідченням, що економить гроші та час замовника.

Також відділ надає послуги усних послідовних і синхронних перекладачів для переговорів, круглих столів, офіційних зустрічей, презентацій тощо. Можливий кваліфікований мовний супровід під час поїздок та екскурсій як в Україні, так і за кордоном. Особлива увага приділяється замовникам-членам Київської торгово-промислової палати. Для них діє гнучка система знижок, можливий готівковий і безготівковий розрахунок.

Основними замовниками є: міністерства, відомства, підприємства, державні та недержавні організації, компанії, банки, юридичні фірми та ін., що знаходяться не тільки в Києві та Київській області, а й по всій території України і за кордоном.

Відділ перекладів завжди готовий задовольнити потреби замовника, допомогти і надати якісні послуги.

Послуги

• термінові письмові переклади
• письмові переклади з/на більшість мов світу
• усні послідовні/синхронні переклади
• переклад митних, товаросупроводжувальних, експертних, технічних, фінансових та ін. документів
• переклад та оформлення документів для подачі у посольства
• нотаріальне засвідчення перекладів
• засвідчення перекладів печаткою КТПП
• експертиза та засвідчення перекладів
• супровід бізнесменів і туристів

Відділи

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis