укр рус eng
 

Комітети підприємців

Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.

Заслухавши та обговоривши виступи з питання необхідності внесення змін до Податкового кодексу України, учасники засідання констатували, що в сучасних умовах глобалізації економіки, структура податкової системи країни є важливим фактором для бізнесу. Надмірне податкове навантаження призводить до таких негативних наслідків, як зниження ділової активності суб’єктів господарювання , «тінізація» економіки, відтік національних капіталів за кордон.

Для зменшення деяких негативних факторів діючого Податкового кодексу України учасники спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП приймає наступне рішення:

  1. Прийняти до відома інформацію Лиховида О.Е. про діяльність громадської платформи «Податки для економічної свободи» та запропонувати керівникам підприємств приєднатись до громадської платформи «Податки для економічної свободи», підписавши та надіславши в ТПП України відповідну декларацію з викладенням проблемних питань оподаткування підприємців для напрацювання пропозицій щодо змін у податковій системі.
  2. Підтримати проект зміни в податковому законодавстві шляхом введення податку на виведений капітал на заміну податку на прибуток, що зупинить відтік капіталу та стимулюватиме інвестування в модернізацію виробництва за рахунок власного капіталу. Членам комітетів підприємців надати відповідне повідомлення на сайті http://www.b2future.org.ua через клавішу «підтримую».
  3. На виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, керівникам підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, щомісяця наступним за звітним надавати до ТПП України інформацію про випадки не відшкодовування ПДВ, претензії до роботи митниці, а також випадки неправомірної перевірки бізнесу.
  4. Прийняти до відома інформацію щодо проведення КМДА серед підприємств міста конкурсу «Столичний стандарт якості» .
  5. Прийняти до відома інформацію про створення комітету підприємців при Київській ТПП з питань безпеки бізнесу.

 

Читайте також:На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установГалузеві комітети підприємців при Київській ТПП у 2018 роціСпільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуКомітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis