укр рус eng
 

Комітети підприємців

Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.

Заслухавши та обговоривши виступи з питання необхідності внесення змін до Податкового кодексу України, учасники засідання констатували, що в сучасних умовах глобалізації економіки, структура податкової системи країни є важливим фактором для бізнесу. Надмірне податкове навантаження призводить до таких негативних наслідків, як зниження ділової активності суб’єктів господарювання , «тінізація» економіки, відтік національних капіталів за кордон.

Для зменшення деяких негативних факторів діючого Податкового кодексу України учасники спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП приймає наступне рішення:

  1. Прийняти до відома інформацію Лиховида О.Е. про діяльність громадської платформи «Податки для економічної свободи» та запропонувати керівникам підприємств приєднатись до громадської платформи «Податки для економічної свободи», підписавши та надіславши в ТПП України відповідну декларацію з викладенням проблемних питань оподаткування підприємців для напрацювання пропозицій щодо змін у податковій системі.
  2. Підтримати проект зміни в податковому законодавстві шляхом введення податку на виведений капітал на заміну податку на прибуток, що зупинить відтік капіталу та стимулюватиме інвестування в модернізацію виробництва за рахунок власного капіталу. Членам комітетів підприємців надати відповідне повідомлення на сайті http://www.b2future.org.ua через клавішу «підтримую».
  3. На виконання доручення Прем’єр-міністра України В.Гройсмана, керівникам підприємств, що здійснюють зовнішньоекономічну діяльність, щомісяця наступним за звітним надавати до ТПП України інформацію про випадки не відшкодовування ПДВ, претензії до роботи митниці, а також випадки неправомірної перевірки бізнесу.
  4. Прийняти до відома інформацію щодо проведення КМДА серед підприємств міста конкурсу «Столичний стандарт якості» .
  5. Прийняти до відома інформацію про створення комітету підприємців при Київській ТПП з питань безпеки бізнесу.

 

Читайте також:Спільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуКомітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Засідання комітетів підприємців при Київській ТППCтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППГалузеві комітети підприємців при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis