укр рус eng
 

Комітети підприємців

Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.

12.07.2016 року під час зустрічі з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем господарювання Прем`єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що розвиток українського бізнесу, залучення інвестицій, створення належних умов для розвитку підприємництва є запорукою зростання національної економіки, що ні він особисто, ні український Уряд не будуть миритися із тиском контролюючих структур на бізнес.

18 липня 2016 року пройшло засідання Комітету з питань безпеки бізнесу при Київській торгово-промисловій палаті, де обговорювались загальні питання перешкод ведення бізнесу, тому числі з боку контролюючих органів.

За результатами його засідання була створена Робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок, а до плану роботи Комітету на третій і четвертий квартал 2016 року було включено заходи щодо аналізу випадків незаконних податкових перевірок і розробку заходів щодо посилення фінансової й інформаційної безпеки бізнесу з метою вироблення шляхів їх подолання.

Як відомо, бізнес-клімат в значній мірі залежить від того наскільки діюча податкова система та реальні податкові відносини суб'єктів підприємницької діяльності з органами ДФС сприяють розвитку підприємницької діяльності.

З урахуванням вищевикладеного, започатковуємо моніторинг сприятливості податкової системи розвитку підприємницької діяльності у м. Києві.

З цією метою просимо щоквартально надсилати інформацію про проблемні питання, які існують (виникли, не вирішуються) у Вас в ході здійснення фінансово-господарської діяльності в податковій сфері, в т.ч. по взаємовідносинах з органами ДФС. Отримана інформація буде узагальнюватися (не вказуючи назви підприємства) щодо проблемних питань які:

  • вирішені;
  • не вирішуються;
  • значно погіршують роботу бізнесу,

та відповідні пропозиції будуть направлятися для розгляду і реагування до Комітету Верховної Ради України з податкової та митної політики, Міністерства фінансів України, ДФС України, Київської міської ради, ГУ ДФС у м. Києві, податкових інспекцій районів м. Києва, а також для публікації у ЗМІ та на сайті Палати.

Вказана узагальнююча інформація дозволить предметно обговорювати існуючі у бізнеса податкові проблеми, оцінювати стан їх вирішення та реально впливати на цей процес всім зацікавленим особам, в т.ч. Палаті та її членам.

Додатково повідомляємо, що для юридичної, консалтингової та бухгалтерської допомоги у вирішенні конкретних невідкладних податкових проблем і для захисту економічних інтересів суб'єктів підприємницької діяльності, Комітет з питань безпеки ведення бізнесу Торгово-промислової палаті м. Києва надасть Вам рекомендації щодо висококваліфікованих фахівців та компаній у даній сфері.

Просимо першу інформацію надіслати на електронну адресу

mail@bepb.com.ua до 15 вересня 2016 року за формою, наведеною у додатку до цього листа, а в подальшому – на протязі 10 днів після закінчення кварталу.

Телефони для зв’язку: 066 026 84 05, 096 301 28 04

Читайте також:На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установГалузеві комітети підприємців при Київській ТПП у 2018 роціСпільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуКомітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis