укр рус eng
 

Комітети підприємців

Засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

18 лютого 2016 року в Київській ТПП відбулося спільне засідання Комітетів підприємців, на якому були розглянуті наступні питання:

1. Підведення підсумків роботи комітетів за 2015 рік та затвердження планів робіт на 2016 рік. Голови комітетів. Цибрух Владислав Станіславович - Начальник відділу взаємодії з членами палати, підприємствами та організаціями.

2. Про концептуальні підходи щодо підтримки національного експорту торгово-промисловими палатами України. Майстренко Віталій Степанович – віце-президент Київської ТПП

3.       3.1. Проблеми отримання дозволів на викиди виробництва;
          3.2 Встановлення КМУ відрахувань в бюджет 75% прибутку;
          Соколовський Микола Григорович – директор ДП «Гальванотехніка».

4. Впровадження систем менеджменту якості на підприємстві - шлях до завоювання лідерських позицій на українському та міжнародних ринках. Ворошило Лариса Миколаївна – начальник відділу СЕРТЕКС.

5. Про комітет з питань промислової модернізації при торгово-промисловій палаті України. Власюк Володимир Степанович – голова комітету ТПП України.

У засіданні прийняли участь представники членів Палати: УСПП, Державного НДІ будівельних конструкцій, ПАТ ХК «Київміськбуд», ДП «Гальванотехніка, ТОВ «Укршпон», ПАТ «Фанери та плити», ТОВ «Бровари –пластмас», Жулянський машинобудівний завод «Візар», ПАТ «Київський завод «Радар», ТОВ «Фірма Фавор»,

ТОВ «Заммлер Україна», Комітет промислової модернізації ТПП України.

За результатами виступів та обговорення було прийнято наступне рішення:

1. Прийняти до відома Звіт по роботі Комітетів підприємців при Київській ТПП за 2015 рік. Прийняти до виконання Плани робіт Комітетів підприємців на 2016 рік. Членам комітетів в місячний термін надати пропозиції щодо доповнення прийнятих планів.

2. Прийняти до виконання концептуальні підходи щодо підтримки національного експорту торгово-промисловими палатами України.

3. Вийти з пропозицією до Кабінету Міністрів України з пропозицією про зниження відсотку відрахувань в бюджет від отриманого прибутку на рівні 2015 року замість тепер встановленого 75%.

4. Вийти на керівництво КМДА з пропозицією Департаменту охорони навколишнього середовища щодо внесення змін в нормативні дозвільні документи на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами, передбачивши:

- надати існуючим інвентаризаціям статус паспортів підприємств з врахуванням змін в переліку викидів в разі їх збільшення;

- доручити проведення інвентаризації фірмам, що мають інструментальну базу;

5. Прийняти до відома інформацію щодо впровадження менеджменту якості на підприємстві.

6. Прийняти до відома інформацію про створення при ТПП України Комітету з питань промислової модернізації.

 

Читайте також:Галузеві комітети підприємців при Київській ТПП у 2018 роціСпільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуКомітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗвіт комітетів за 2015 р.

Календар подій

Листопад 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis