укр рус eng
 

Комітети підприємців

Звіт комітетів за 2015 р.

Комітет підприємців при Київській ТПП (надалі – Комітет) - постійно діючий консультаційно-дорадчий орган, створений за рішенням Президії Київської ТПП, що об’єднує підприємців-фахівців різних галузей господарської діяльності.

Комітет у своїй роботі керується законодавством України, Уставом КТПП, рішенням її керівних органів та цим Положенням.

Комітет не є юридичною особою і здійснює свою діяльність на громадських засадах, підпорядковуючись рішенням Президії та Ради Київської ТПП.

Комітет взаємодіє з профільним комітетом ТПП України, закладами, організаціями та об’єднаннями підприємців регіону.

Комітет самостійно визначає порядок своєї діяльності та регламент роботи.

Рішення, що приймаються Комітетом, носять рекомендаційний характер та можуть вноситися на розгляд Президії та Ради КТПП.

У відповідності з рішенням Наради керівництва палати від 30 березня 2015 року підготовлені пропозиції щодо реформування роботи комітетів підприємців при Київській ТПП.

28 квітня 2015 року відбулося засідання Комітетів підприємців при Київської ТПП. У засіданні прийняли участь представники 32 підприємств, які подякувавши попереднім головам комітетів, обрали нове керівництво з надією оновити та активізувати діяльність згаданих об’єднань.

В результаті обговорення були вибрані голови наступних комітетів:

Комітет малого та середнього бізнесу
Корнієнко Володимир Олександрович – фінансовий директор ТОВ «Бровари пластмас»;

Комітет у галузі будівництва та виробництва будівельних матеріалів
Кударенко Степан Вікторович – віце-президент ПАТ «ХК «Київміськбуд»;

Комітет базових галузей промисловості
- Краснік Анатолій Васильович – перший заступник генерального директора ПАТ «Завод «Маяк»;
- Соколовський Микола Григорович – директор ДП «Гальванотехніка» ПАТ «Радар»;

Комітет з розвитку експортного потенціалу, зовнішньоекономічної та інвестиційної діяльності
Шевченко Віктор Миколайович – директор ТОВ «Заммлер Україна»

Комітети підприємців провели робочу зустріч членів Київської ТПП з Головою Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва Ляпіною Ксенією Михайлівною. Під час зустрічі були розглянуті питання про діяльність Державної регуляторної служби України про залучення громадських організацій до вирішення питань покладених на Регуляторну службу. Зокрема учасників зустрічі було проінформовано про заходи, що плануються Регуляторною службою для скорочення кількості проведення перевірок органами державного нагляду, як реалізується захист суб’єктів господарювання при проводженні підприємницької діяльності, а також стану виконання плану дій по спрощенню регуляторної бази та дерегуляції господарської діяльності.

28 серпня 2015 року було проведено спільне засідання комітетів підприємців, на яких було заслухані питання пов’язані з підготовкою до парламентських слухань 30.09.15 року на тему: «Розвиток підприємництва в Україні та підтримка малого і середнього бізнесу» та узгодження позиції малого і середнього бізнесу м. Києва та членів КТПП, які представляють цей сегмент економіки України та регіону. Доповідачем з цього питання був Віце-президент Київської ТПП Майстренко В.С.

Крім того була заслухана інформація управляючого партнера АФ «Актив-Аудит» Володимира Мнищенко Про захист принципів вільної конкуренції на ринку аудиторських послуг відповідно до стандартів і норм ЄС.

Про необхідність скасування додаткового імпортного збору доповів Голова комітету базових галузей промисловості ТПП України Куренков Юрій Валентинович.

Про зміну порядку отримання дозволів на викиди відходів виробництва доповів директор ДП «Гальванотехніка», голова комітету базових галузей промисловості Соколовський Микола Григорович.

Президент КТПП Засульський Микола Васильович, Член Антикризової ради громадських організацій України довів до відома членів комітетів зміст «Антикризової Програми спільних дій влади та бізнесу», затвердженої на розширеному засіданні Антикризової ради громадських організацій України та Правління УСПП

Подальша робота Комітетів підприємців була організована у форматі участі членів комітетів у роботі Міжнародних промислових форумів, що проводилися Міжнародним виставковим центром «Лівобережний».

10 листопада члени комітетів прийняли участь у роботі Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму з питань енерго-ефективності та відновлювальної енергетики.

13 листопада члени Комітету у галузі будівництва та виробництва будівельних матеріалів відвідали спеціалізовану виставку «ЄвроБудЕкспо – 2015», де ознайомились з останніми пропозиціями вітчизняних та закордонних будівельних фірм.

18 листопада було організоване для членів Комітету базових галузей промисловості відвідання XIV Міжнародного промислового форуму -2015, де було представлена широка гама верстатів металообробки, зварювального обладнання, обладнання для литва металів та пластмас, елементи автоматики та гідравліки, підшипники. Представлялись організації, що спеціалізуються на поставці підйомно-транспортного та складського обладнання. Учасникам Форуму була запропонована сучасна концепція безпеки виробництва та протипожежної безпеки.

На при кінці року серед членів комітетів було проведено анкетування з метою вивчення проблем, що ще мають місце у повсякденній роботі підприємств та заважають у їх розвитку, проведено опитування щодо пропозицій з покращення ефективності роботи торгово-промислової палати та пропозицій по роботі Комітетів підприємців при Київській ТПП.

Читайте також:Комітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Засідання комітетів підприємців при Київській ТППРішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППГалузеві комітети підприємців при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Квітень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis