укр рус eng
 

Комітети підприємців

Комітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництва

Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України на засіданні. 3 квітня 2017р. розглянув питання щодо розвитку співробітництва між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництва.

Учасники засідання зазначили, що останнім часом органи державної влади (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Міністерство економічного розвитку І торгівлі України, Міністерство оборони України) готові співпрацювати з підприємствами оборонно-промислового комплексу приватної форми власності в частині удосконалення нормативно-правової бази, налагодженні контактів між державними підприємствами системи "Укроборонпрому" та підприємствами малого і середнього бізнесу. Зросла активність приватних підприємств щодо виконання державного оборонного замовлення у порівнянні з попередніми періодами. Вимогою часу є централізація управління і залучення до роботи в оборонній сфері значної кількості підприємств як державної, так і приватної форми власності, об'єднання зусиль приватних підприємств оборонної промисловості навколо вдосконалення внутрішньої кооперації, налагодження ефективного державно-приватного партнерства в оборонно-промисловій сфері, якісного переозброєння Збройних Сил України та інших силових структур вітчизняного продукцією.

Разом з тим, існує чимало проблем, які негативно впливають на активізацію переозброєння Збройних Сил України та інших військових формувань. А саме:

-   існування окремих нормативно-правових актів, які перешкоджають налагоджувати взаємовигідну співпрацю між підприємствами оборонно-промислового комплексу державної і приватної форми власності;

-    обмеження виходу продукції приватних підприємств оборонно-промислового комплексу на зовнішні ринки;

-   відсутність:

  • дієвих механізмів фінансування приватних підприємств оборонно – промислового

      комплексу на підготовку і виробництво нових видів озброєнь та військової техніки;

  • будь-яких гарантій і дієвих механізмів захисту прав інвесторів та приватних

      інвестицій у підприємства оборонно-промислового комплексу приватної форми

      власності;           

  • прозорих механізмів проведення тендерів на закупівлю озброєння та

військової техніки;

  • самостійного центрального органу виконавчої влади з питань оборонно - промислового комплексу.

З метою вирішення проблем, які негативно впливають на активізацію переозброєння Збройних Сил України та інших силових структур, а також покращення умов щодо співробітництва між підприємствами оборонно - промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництва, Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України вважає за необхідне:

1.  Розробити та прийняти закони України:

-   "Про створення та виробництво озброєнь і військової техніки";

-   "Про військово-технічне співробітництво України з іноземними державами";

-      'Про гарантування прав інвесторів та залучення приватних інвестицій на умовах застосування механізму державно-приватного партнерства в оборонно - промисловому комплексі".

  1. З метою усунення недоліків, які існують при ціноутворенні на озброєння та військову техніку, розглянути питання про скасування окремих нормативно - правових актів, які регулюють цю сферу, зокрема, методичних рекомендацій щодо єдиних підходів під час застосування окремих положень, визначених Постановою Кабінету Міністрів України № 517 від 08.08.2016р., а також і самої Постанови Кабінету Міністрів України № 517 від 08.08.2016р.
  2. Просити Кабінет Міністрів України терміново розглянути питання про можливість створення самостійного центрального органу виконавчої влади з питань оборонно-промислового комплексу.

Читайте також:На засіданні Комітету з питань безпеки ведення бізнесу розглянули новели у законопроекті через введення монополії державних спеціалізованих експертних установГалузеві комітети підприємців при Київській ТПП у 2018 роціСпільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Лютий 2019
ПнВтСрЧтПтСбНд
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis