укр рус eng
 

Комітети підприємців

Комітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництва

Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України на засіданні. 3 квітня 2017р. розглянув питання щодо розвитку співробітництва між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництва.

Учасники засідання зазначили, що останнім часом органи державної влади (Верховна Рада України, Кабінет Міністрів України, Міністерство економічного розвитку І торгівлі України, Міністерство оборони України) готові співпрацювати з підприємствами оборонно-промислового комплексу приватної форми власності в частині удосконалення нормативно-правової бази, налагодженні контактів між державними підприємствами системи "Укроборонпрому" та підприємствами малого і середнього бізнесу. Зросла активність приватних підприємств щодо виконання державного оборонного замовлення у порівнянні з попередніми періодами. Вимогою часу є централізація управління і залучення до роботи в оборонній сфері значної кількості підприємств як державної, так і приватної форми власності, об'єднання зусиль приватних підприємств оборонної промисловості навколо вдосконалення внутрішньої кооперації, налагодження ефективного державно-приватного партнерства в оборонно-промисловій сфері, якісного переозброєння Збройних Сил України та інших силових структур вітчизняного продукцією.

Разом з тим, існує чимало проблем, які негативно впливають на активізацію переозброєння Збройних Сил України та інших військових формувань. А саме:

-   існування окремих нормативно-правових актів, які перешкоджають налагоджувати взаємовигідну співпрацю між підприємствами оборонно-промислового комплексу державної і приватної форми власності;

-    обмеження виходу продукції приватних підприємств оборонно-промислового комплексу на зовнішні ринки;

-   відсутність:

  • дієвих механізмів фінансування приватних підприємств оборонно – промислового

      комплексу на підготовку і виробництво нових видів озброєнь та військової техніки;

  • будь-яких гарантій і дієвих механізмів захисту прав інвесторів та приватних

      інвестицій у підприємства оборонно-промислового комплексу приватної форми

      власності;           

  • прозорих механізмів проведення тендерів на закупівлю озброєння та

військової техніки;

  • самостійного центрального органу виконавчої влади з питань оборонно - промислового комплексу.

З метою вирішення проблем, які негативно впливають на активізацію переозброєння Збройних Сил України та інших силових структур, а також покращення умов щодо співробітництва між підприємствами оборонно - промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництва, Комітет підприємців малого та середнього бізнесу при ТПП України вважає за необхідне:

1.  Розробити та прийняти закони України:

-   "Про створення та виробництво озброєнь і військової техніки";

-   "Про військово-технічне співробітництво України з іноземними державами";

-      'Про гарантування прав інвесторів та залучення приватних інвестицій на умовах застосування механізму державно-приватного партнерства в оборонно - промисловому комплексі".

  1. З метою усунення недоліків, які існують при ціноутворенні на озброєння та військову техніку, розглянути питання про скасування окремих нормативно - правових актів, які регулюють цю сферу, зокрема, методичних рекомендацій щодо єдиних підходів під час застосування окремих положень, визначених Постановою Кабінету Міністрів України № 517 від 08.08.2016р., а також і самої Постанови Кабінету Міністрів України № 517 від 08.08.2016р.
  2. Просити Кабінет Міністрів України терміново розглянути питання про можливість створення самостійного центрального органу виконавчої влади з питань оборонно-промислового комплексу.

Читайте також:Спільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Засідання комітетів підприємців при Київській ТППРішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППГалузеві комітети підприємців при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis