укр рус eng
 

Комітети підприємців

Рішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.

Заслухавши та обговоривши виступи та інформації щодо заходів та планів роботи Київської ТПП на перший квартал поточного року учасники засідання констатували, що в сучасних умовах глобалізації економіки, необхідності модернізації вітчизняного виробництва такі заходи покращують інвестиційну привабливість України та являються фактором для розвитку бізнесу.

Взаємодія КТПП з підприємцями зазнала корінних змін за рахунок системності та поповнення членської бази новими підприємцями, що з’явились в українському економічному просторі останнім часом.

Засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості, будівництва та сприяння розвитку малих та середніх підприємств при Київській ТПП приймає наступне рішення:

1. Прийняти до відома інформацію Белікова Михайла Матвійовича та секретаря Ванідовського Олександра Дмитровича щодо проведення засідання Міжнародного Трейд-Клубу 31 січня поточного року та рекомендувати вітчизняним підприємцям прийняти активну участь у його роботі.

2. Організаторам засідання Міжнародного Трейд-Клубу розробити рекомендації українським підприємцям по формуванню письмових звернень до торгових представництв закордонних посольств та місій. Запросити до участі в засіданні Міжнародного Трейд-Клубу представників Арабсько-української Ділової ради.

3. Підтримати пропозиції Агенства «Липський маркетинг груп» та ТОВ «ОВБ Алфінанц Україна» щодо модернізації роботи комітетів та взаємовідносин Палати зі своїми членами, покращення інвестиційного клімату задля розвитку підприємництва.

4. Звернутися до Президії Київської ТПП з пропозицією затвердити Липського Олександра Вікторовича в якості співголови Комітету підприємців базових галузей промисловості при Київській ТПП.

5. Прийняти до відома інформацію торгового представника Республіки Бангладеш пана Моміна щодо можливостей співпраці підприємств України з країнами південно-східної Азії.

 

 

 

 

Читайте також:Комітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Засідання комітетів підприємців при Київській ТППРішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППГалузеві комітети підприємців при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.Звіт комітетів за 2015 р.

Календар подій

Травень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis