укр рус eng
 

Комітети підприємців

Засідання комітетів підприємців при Київській ТПП

Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні комітетів підприємців при Київській ТПП у форматі «круглого столу» за участю Калити Петра Яковича*– президента Української асоціації якості, голови Комітету з питань якості, досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку Громадської ради при Мінекономрозвитку України.

Темою «круглого столу» буде: «Як забезпечити конкурентноздатність українських підприємств в умовах глобального наповнення ринку та нових викликів».

Засідання відбудеться 15 грудня 2016 року у приміщенні Київської торгово-промислової палати за адресою вул. Б.Хмельницького, 55, 8-й поверх Конференц-зал з 14-00 год. Початок реєстрації для участі о 13-30.

Попередня реєстрація проводиться за адресою Київська ТПП, кімната 210, відділ взаємодії з членами Палати, телефон 482-04-37, e-mail: cibruh@kiev-chamber.org,ua При реєстрації треба вказати: ім'я та прізвище, контактні дані та назву компанії.

Програма «круглого столу» та резюме Калити П.Я.* додається:

ПРОГРАМА

круглого столу на тему:
«Як забезпечити конкурентноздатність українських підприємств
в умовах глобального наповнення ринку та нових викликів»

Місце проведення – Київськая ТПП (вул. Б.Хмельницького, 55, 8-й поверх, конференц-зал)

Час проведення – 15 грудня 2016

Початок – 14.00. Реєстрація – з 13.30

Тривалість – 2 години

Учасники «круглого столу»:

  • Калита Петро Якович – Президент Української асоціації якості
  • керівники та провідні фахівці Київськой ТПП;
  • керівники підприємств та організацій - членів Київськой ТПП;
  • представники КМДА;
  • представники ТППУ.

1. Відкриття. Президент Київськой ТПП – 5 хв.

2. Презентация П. Калити - 40 хв.

  • світові тенденції;
  • українські реалії;
  • сучасні інструменти для забезпечення конкурентоздатності;
  • рекомендації підприємцям;
  • рекомендації органам влади;

3. Відповіді на питання – до 20 хв.

4. Дискусія – до 30 хв.

5. Заключний виступ П. Калити - до 15 хв.

6. Приняття рішення. Президент Київськой ТПП – до 10 хв.

 

КАЛИТА Петро Якович
(резюме)

 

Відомий громадський діяч, вчений і системний аналітик у сфері ділової досконалості і якості. Має міжнародне визнання. У 1999 році Всесвітня рада якості (WQC) присудила йому нагороду «Людина якості року» на планеті (за видатне керівництво, видатні досягнення у баченні, передбаченні і рішучості).

Засновник та лідер руху за ділову досконалість і якість в Україні. Президент Української асоціації якості та Клубу лідерів якості України. Голова Ради Української хартії «За ділову досконалість і якість» і Координаційної ради громадських об'єднань України з питань якості, досконалості, соціальної спрямованості та сталого розвитку. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Голова Комітету з питань якості, досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку Громадської ради при Мінекономрозвитку України. Віце-президент УСПП.

Президент Клубу лідерів якості країн Центральної і Східної Європи. Почесний президент Міжнародної гільдії професіоналів якості.

У різні роки був: заступником голови Національної ради з питань якості при Президентові України; радником Прем'єр-міністра України; головою Ради з акредитації Національного агентства з акредитації України; членом Генеральної асамблеї Європейської організації якості (EOQ), віце-президентом Всесвітньої ради якості; експертом Європейської економічної комісії ООН.

Має більш ніж 40-річний досвід роботи в сфері ділової досконалості і якості, з них 27 років науковим співробітником Інституту кібернетики НАН України. Автор наукових засад створення системних технологічних комплексів управління якістю продукції і виробництвом. Лауреат міжнародних конкурсів концепцій системного управління якістю. Представляв Україну в ІSО/ТК-176, безпосередньо брав участь у розробці стандартів ISO серії 9000. Один з керівників розробки Законів України з оцінки відповідності та з акредитації органів оцінки відповідності. Науковий керівник ряду національних та міжнародних науково-технічних проектів у сфері ділової досконалості і якості.

Опублікував близько 500 друкованих робіт. Обраний академіком Української академії наук і Російської академії проблем якості, віце-президентом Міжнародної академії стандартизації. Має нагороди Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президії НАН України. Нагороджений Знаком «За заслуги в стандартизації» (Держстандарт СРСР), Почесним дипломом EOQ, медаллю імені І.А.Ільїна «За видатні досягнення в галузі якості» (Росія) та ін.

Член Національної Спілки журналістів України і Міжрегіонального Союзу письменників України. Автор ряду збірників ділової лірики, виданих в Україні, Казахстані, Литві та Росії. Лідер проекту Всесвітнього альянсу якості (WAQ) «Емоційні інструменти просування якості». Ініціатор і лідер Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «Естафета якості». Голова Міжнародного оргкомітету Олімпіади з менеджменту серед молоді.

 

Читайте також:Спільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуКомітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППГалузеві комітети підприємців при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Вересень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis