укр рус eng
 

Комітети підприємців

Засідання комітетів підприємців при Київській ТПП

Запрошуємо Вас прийняти участь у засіданні комітетів підприємців при Київській ТПП у форматі «круглого столу» за участю Калити Петра Яковича*– президента Української асоціації якості, голови Комітету з питань якості, досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку Громадської ради при Мінекономрозвитку України.

Темою «круглого столу» буде: «Як забезпечити конкурентноздатність українських підприємств в умовах глобального наповнення ринку та нових викликів».

Засідання відбудеться 15 грудня 2016 року у приміщенні Київської торгово-промислової палати за адресою вул. Б.Хмельницького, 55, 8-й поверх Конференц-зал з 14-00 год. Початок реєстрації для участі о 13-30.

Попередня реєстрація проводиться за адресою Київська ТПП, кімната 210, відділ взаємодії з членами Палати, телефон 482-04-37, e-mail: cibruh@kiev-chamber.org,ua При реєстрації треба вказати: ім'я та прізвище, контактні дані та назву компанії.

Програма «круглого столу» та резюме Калити П.Я.* додається:

ПРОГРАМА

круглого столу на тему:
«Як забезпечити конкурентноздатність українських підприємств
в умовах глобального наповнення ринку та нових викликів»

Місце проведення – Київськая ТПП (вул. Б.Хмельницького, 55, 8-й поверх, конференц-зал)

Час проведення – 15 грудня 2016

Початок – 14.00. Реєстрація – з 13.30

Тривалість – 2 години

Учасники «круглого столу»:

  • Калита Петро Якович – Президент Української асоціації якості
  • керівники та провідні фахівці Київськой ТПП;
  • керівники підприємств та організацій - членів Київськой ТПП;
  • представники КМДА;
  • представники ТППУ.

1. Відкриття. Президент Київськой ТПП – 5 хв.

2. Презентация П. Калити - 40 хв.

  • світові тенденції;
  • українські реалії;
  • сучасні інструменти для забезпечення конкурентоздатності;
  • рекомендації підприємцям;
  • рекомендації органам влади;

3. Відповіді на питання – до 20 хв.

4. Дискусія – до 30 хв.

5. Заключний виступ П. Калити - до 15 хв.

6. Приняття рішення. Президент Київськой ТПП – до 10 хв.

 

КАЛИТА Петро Якович
(резюме)

 

Відомий громадський діяч, вчений і системний аналітик у сфері ділової досконалості і якості. Має міжнародне визнання. У 1999 році Всесвітня рада якості (WQC) присудила йому нагороду «Людина якості року» на планеті (за видатне керівництво, видатні досягнення у баченні, передбаченні і рішучості).

Засновник та лідер руху за ділову досконалість і якість в Україні. Президент Української асоціації якості та Клубу лідерів якості України. Голова Ради Української хартії «За ділову досконалість і якість» і Координаційної ради громадських об'єднань України з питань якості, досконалості, соціальної спрямованості та сталого розвитку. Член Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. Голова Комітету з питань якості, досконалості, конкурентоспроможності та сталого розвитку Громадської ради при Мінекономрозвитку України. Віце-президент УСПП.

Президент Клубу лідерів якості країн Центральної і Східної Європи. Почесний президент Міжнародної гільдії професіоналів якості.

У різні роки був: заступником голови Національної ради з питань якості при Президентові України; радником Прем'єр-міністра України; головою Ради з акредитації Національного агентства з акредитації України; членом Генеральної асамблеї Європейської організації якості (EOQ), віце-президентом Всесвітньої ради якості; експертом Європейської економічної комісії ООН.

Має більш ніж 40-річний досвід роботи в сфері ділової досконалості і якості, з них 27 років науковим співробітником Інституту кібернетики НАН України. Автор наукових засад створення системних технологічних комплексів управління якістю продукції і виробництвом. Лауреат міжнародних конкурсів концепцій системного управління якістю. Представляв Україну в ІSО/ТК-176, безпосередньо брав участь у розробці стандартів ISO серії 9000. Один з керівників розробки Законів України з оцінки відповідності та з акредитації органів оцінки відповідності. Науковий керівник ряду національних та міжнародних науково-технічних проектів у сфері ділової досконалості і якості.

Опублікував близько 500 друкованих робіт. Обраний академіком Української академії наук і Російської академії проблем якості, віце-президентом Міжнародної академії стандартизації. Має нагороди Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Президії НАН України. Нагороджений Знаком «За заслуги в стандартизації» (Держстандарт СРСР), Почесним дипломом EOQ, медаллю імені І.А.Ільїна «За видатні досягнення в галузі якості» (Росія) та ін.

Член Національної Спілки журналістів України і Міжрегіонального Союзу письменників України. Автор ряду збірників ділової лірики, виданих в Україні, Казахстані, Литві та Росії. Лідер проекту Всесвітнього альянсу якості (WAQ) «Емоційні інструменти просування якості». Ініціатор і лідер Глобального проекту «Молодіжний творчий рух «Естафета якості». Голова Міжнародного оргкомітету Олімпіади з менеджменту серед молоді.

 

Читайте також:Спільне засідання Комітетів з питань промисловості та з безпеки бізнесу - вирішення актуальних питань між представниками вітчизняного бізнесуКомітет підприємців МСБ розглянули співробітництво між підприємствами оборонно-промислового комплексу та суб'єктами малого і середнього підприємництваРішення спільного засідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 19.01.17 р.РІШЕННЯ засідання комітетів підприємців Київської ТПП - учасників «круглого столу»Рішення спільного засідання Комітетів підприємців базових галузей промисловості та будівництва при Київській ТПП 07.09.16 р.Cтворена робоча група з аналізу випадків незаконних податкових перевірок.Склад комітету підприємців малого та середнього бізнесу при Київській ТППГалузеві комітети підприємців при Київській ТППЗвернення Комітету підприємців з питань природокористування та охорони при Торгово-промисловій палаті України до Верховної Ради УкраїниЗасідання Комітетів підприємців при Київській ТПП 18.02.16 р.

Календар подій

Липень 2018
ПнВтСрЧтПтСбНд
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Розробка сайта - Exipilis