укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Торгово-промислова палата України відзвітувала про досягнення 2020 року та визначила пріоритети на 2021

Підтримка бізнесу у часи COVID-19, робота з членами Палати, діалог з владою, діджиталізація системи, співпраця по залученню інвестицій, сприяння експорту - ці й інші напрями роботи намітила Рада ТПП України під час засідання 23 березня 2021 року.

Участь у засіданні Ради взяв президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський та віце-президент Володимир Коляденко.

«Торгово-промислові палати в Україні - це дійсно потужна система всеукраїнського масштабу. Кожна з регіональних палат має професійний досвід та сильні сторони. Ми вміємо працювати злагоджено і досягаємо результатів. Я дякую кожному з вас за спільне стратегічне бачення майбутнього та ефективну комунікацію», - наголосив президент ТПП України Геннадій Чижиков.

Як зазначив пан Чижиков, в найближчій перспективі планується проведення загальносистемної стратегічної дискусії про оптимізацію стратегії ТПП відповідно до нових умов роботи.

До участі у засіданні долучився заступник керівника Офісу Президента України Ігор Жовква (публікація на офіційному сайті ОП). 

«Що стосується цілей зовнішньоекономічної діяльності держави на 2021 рік, безумовно, нашим основним пріоритетом залишається європейська інтеграція, зокрема її економічна складова. Виконання Угоди про асоціацію, яка є нашим ключовим дороговказом, - це, в тому числі, і робота українського бізнесу», - зазначив Ігор Жовква.

Більш детально із підсумками роботи системи ТПП за 2020 рік пропонуємо ознайомитися у Звіті.  

Володимир Коляденко проінформував присутніх про напрацювання в сфері кібербезпеки та діджиталізації.

«В тісній співпраці з РНБО ми беремо участь у розробці ключового документу для держави «Стратегія кібербезпеки України». І найважливіше – оцінений результат нашої трирічної роботи, а наша пропозиція про проведення Місячника кібербезпеки на національному рівні знайшла своє відображення в стратегії», - підкреслив Володимир Коляденко.  

Держава у взаємодії з приватним сектором сформує ефективну модель відносин у сфері кібербезпеки, продовжить практику щорічного Місяця кібербезпеки в Україні із залученням широкого кола профільних фахівців та експертів державних органів, академічних, освітніх установ, а також громадського та приватного секторів, закріпивши необхідність його проведення відповідним нормативно-правовим актом.

Віце-президент КТПП підсумував: «Нас почули, нас оцінили і в нас є всі можливості претендувати на роль національного координатора проведення Місячника від бізнесу».

На 2021 рік мета системи торгово-промислових палат залишається незмінною - донести голос бізнесу до влади, іноземних партнерів, а також до громадськості.

Текст ТПП України

Читайте також:Державно-приватна взаємодія в сфері кібербезпеки: нова стратегія та плани на 2021 рікКиївська торгово-промислова палата відзначає 40-річчя успішної діяльності Миколи Засульського у системі торгово-промислових палат!Людмила Сізікова: «Жіноче підприємництво і лідерство – світовий тренд!»Англомовні послуги для бізнесуЧлен Ради КТПП вручив відзнаки Київського міського голови польським партнерамФахівці брухтопереробної галузі обговорили актуальні проблеми та перспективи реалізації металобрухту у 2021 роціUkraineInvest та торгово-промислові палати планують об’єднати зусилля для залучення інвестицій в УкраїнуКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиДо уваги членів Комітету сприяння МСБ КТПП: важливі новини, аналітика та анонси для підприємцівДискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»

Календар подій

Квітень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis