укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Пріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону

Рада Київської торгово-промислової палати високо оцінила діяльність Палати в 2020 році, не дивлячись на складні умови пандемії і карантину. Рішення одностайно ухвалили під час щорічного робочого засідання Ради, на якому відзвітували про фінансово-господарську діяльність Київської ТПП за минулий рік та визначили стратегію розвитку на перспективу.

Київська торгово – промислова палата в звітному періоді свою діяльність здійснювала згідно Закону України «Про торгово – промислові палати» та Статуту, сприяючи економічному розвитку столиці. Працюючи в реаліях часу, Палата базується на принципах підтримки і підвищення ефективності своєї діяльності. Президент Палати Микола Засульський відзвітував про головні події у житті Палати та її здобутки за рік. Звіт складався з інформації по роботі з членами Палати, зовнішньо-економічної діяльності, присутності в інформаційному просторі, роботи з надання послуг, роботи в нових реаліях, благодійної діяльності та фінансових витрат.

Не дивлячись на стан країни, що пов'язаний з пандемією коронавірусу, пріоритетом Київської ТПП була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону – такий висновок озвучила ревізійна комісія, що ознайомила членів Ради з результатами перевірки фінансово-господарської діяльності Київської ТПП за 2020 рік.

Участь у робочому засіданні Ради взяв Анатолій Баган - заступник директора Департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації, який привітав Київську ТПП із успішною комунікацію з київською владою. Він підкреслив, що для КМДА важливо мати такого партнера як торгово-промислова палата.

«На сьогоднішній день в Києві працює 1140 промислових підприємств. Не зважаючи на пандемію, ми маємо позитивні результати промисловості за 2020 рік. Обсяг реалізації промислової продукції  склав 291 млрд грн і це на 20% більше, ніж минулого року. Коефіцієнт покриття експортом імпорту став 0.55 і це кращий показник, ніж у 2019 році. Адже імпорт зменшився на 12%, а експорт - на 1%», - поділився останньою статистикою Анатолій Баган. Він також нагадав, що міська влада запровадила знакову програму фінансово-кредитної підтримки бізнесу, за умовами якої підприємці зможуть отримувати фінансування на реалізацію своїх інвестиційних проєктів на безвідсоткових кредитних умовах.

Віце-президент ТПП України Валерій Король зазначив, що у 2020 році складно було усім, однак у кожного об’єктивного процесу повинно бути ім’я та прізвище людей, які будуть просувати ідею, інакше нічого не вийде. «Я вважаю, що тут працює професійний колектив, керівництво з величезним досвідом, що не заважає бачити перспективу. Тому Президія Торгово-промислової палати України оцінила діяльність Київської ТПП на відмінно», - підсумував Валерій Король.

Учасникам засідання було презентовано проєкт «Стратегії розвитку Київської торгово-промислової палати на 2021-2025 роки», в якій викладені стратегічні питання діяльності і розвитку Палати на п’ятиріччя.

Наприкінці засідання Ради Микола Засульський назвав імена тих членів Палати, які були відзначені нагородами у 2020 році та занесені на дошку пошани Київської торгово-промислової палати:

  • Нагородою «Золотий Меркурій» відзначений Петрів Ярослав Іванович –генеральний директор «Компанія «Агронафтохім»;
    Пам’ятним знаком «Герб ТПП України» нагороджені:
  • Крайня Елеонора Володимирівна та Буряк Леонід Васильович – керівники структурних підрозділів Палати;
  • Проценко Юрій Олександрович – заступник голови правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова.
  • Сторожук Микола Калістратович – голова правління ПрАТ «Київський Радіозавод»
  • Медаллю – Почесна відзнака КТПП відзначені Бучинський Йосип Валентинович – голова Адвокатського об’єднання «Яр.Вал» та Шевченко Віктор Миколайович – генеральний директор ТОВ «Zammler Україна».

«Щиро дякую всім членам Ради, КМДА, ТПП України, працівникам Палати за розуміння, дієву співпрацю і висловлюю оптимістичну надію, що разом подолаємо всі незгоди та перешкоди», - підсумував Микола Засульський.

Дякуємо членам Палати «Колумб», «Оболонь», «Фавор» та «Київхліб», які надали свою продукцію в якості подарунків членам Ради Київської торгово-промислової палати.

Читайте також:Державно-приватна взаємодія в сфері кібербезпеки: нова стратегія та плани на 2021 рікКиївська торгово-промислова палата відзначає 40-річчя успішної діяльності Миколи Засульського у системі торгово-промислових палат!Людмила Сізікова: «Жіноче підприємництво і лідерство – світовий тренд!»Торгово-промислова палата України відзвітувала про досягнення 2020 року та визначила пріоритети на 2021Англомовні послуги для бізнесуЧлен Ради КТПП вручив відзнаки Київського міського голови польським партнерамФахівці брухтопереробної галузі обговорили актуальні проблеми та перспективи реалізації металобрухту у 2021 роціUkraineInvest та торгово-промислові палати планують об’єднати зусилля для залучення інвестицій в УкраїнуКиївська торгово-промислова палата – інструмент до виходу на зовнішні ринкиДо уваги членів Комітету сприяння МСБ КТПП: важливі новини, аналітика та анонси для підприємців

Календар подій

Квітень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis