укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Анна Горкун обрана заступником голови Комітету з підтримки експорту та інвестицій Київської ТПП

На засіданні Комітету підтримки експорту та інвестицій Київської ТПП, що проходило 4 лютого, було обрано Анну Горкун заступником голови Комітету.

Анна Горкун  - СЕО та власниця «46 Parallel Wine Group», СЕО «Inkerman Ukraine»  -  має неабиякий досвід у веденні виноробного бізнесу, завоювала статус експерта та лобіста українського виноробства.

Багаторічне управління виноробним бізнесом, підвищення професійного рівня – у т.ч. отримання диплома британської системи освіти Wine & Spirit Education Trust (WSET, рівень II), а також понад 15 років роботи з зовнішніми ринками привели до того, що Анна сформувала власну філософію і погляди на те, яким має бути українське виноробство, щоб їм могли пишатися в світовому масштабі.

-          З гордістю і шаною приймаю цю посаду і хочу, аби не тільки якісне українське вино, але й усі продукти вітчизняного виробництва знайшли достойне місце на міжнародній мапі. Адже в Україні має колосальний потенціал, нам, дійсно,  є чим пишатися і я вірю, що в нас є дієві алгоритми по виходу українських товарів на зовнішні ринки. Зараз головне консолідувати зусилля, обрати чіткий вектор та почати активно рухатися у напрямку реалізації поставлених завдань. На власному прикладі і тими зусиллями, що я маю, буду намагатися допомагати вітчизняним компаніям рухатися у бік розвитку і здобуття визнання на міжнародній арені. Щиро вдячна віднині колегам по комітету за довіру та переконана обопільними зусиллями ми гарантовано досягнемо успіхів, - зауважила Анна на засіданні Комітету, який відбувся 04 лютого.

Компанія Анни Горкун 46 Parallel Wine Group під слоганом «Proudly Ukrainian» реалізує амбітну мету - зробити українське вино візитною карткою України на виноробної карті світу. Вона набула статусу серйозного гравця на вітчизняному ринку, продовжує запроваджувати тренд на якісне українське вино, про що свідчить її діджитал-орієнтованість та визнання високих експертів. На сьогодні вина компанії завоювали понад 30 нагород на українському і міжнародних дегустаційних конкурсах, серед яких - Mondial de Bruxelles 2020, Sélections Mondiales des Vins Canada.

Анна Горкун входить до ТОP-25 успішних жінок українського бізнесу 2020 року за результатами рейтингу видання «Власть Денег» та ТОП-33 найуспішніших SelfMadeWomen України за версією Forbes Ukraine.

Читайте також:Дискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи Gulfood

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis