укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Зберігати сили та концентрацію уваги – запорука успіху!

Усі три стани здоров’я — фізичний, психологічний і духовний — тісно взаємопов’язані. Тому важливо зберігати рівновагу і дбати про всі аспекти благополуччя. Саме про це говорили під час чергового засідання Комітету жінок-підприємниць КТПП, в рамках якого Валентина Квасова провела тренінг "Ресурсний стан. Як жінці залишатись повною сил в сучасному світі".

«Чому саме така тема? Вважаю її одною із найважливіших, адже всі зміни, що з нами відбуваються, впливають на наш стан. Зараз дуже багато шкіл, які займаються моделюванням, існує багато способів. Але не дивлячись на це, людей із стресовим і депресивним станом стає все більше», - підкреслила тренер Валентина Квасова, директор і співзасновник "Національної академії майстрів бізнесу", співголова Комітету жінок-підприємниць Київської ТПП.

Слухачі тренінгу пропрацювали техніки для швидкого відновлення, ознайомились з практиками ефективного подолання наслідків тривоги і стресу, та навіть освоїли прості вправи для швидкого поліпшення уваги, пам'яті і концентрації. 

«Наше засідання - це спілкування за чашкою кави і ковтком! просекко - обмін думками, досвідом, обмін енергіями і створення синергії! Це неможливо переоцінити. Дякую пані Валентині за чудовий тренінг, емоційний заряд і запрошення в Школу "Ресурсний стан", яка розпочнеться в лютому цього року», - поділилась враженням перший віце-президент та голова Комітету жінок-підприємниць Людмила Сізікова.

Користуючись нагодою, власниця компанії «Макрос» Валентина Федоренко в честь 20-річчя компанії вручила фірмові подарунки членкиням Комітету та отримала найкращі побажання.

До засідання долучився віце-президент КТПП Володимир Коляденко, який розповів про діяльність Палати і Комітету підтримки експорту та інвестицій при Київській ТПП у співпраці з Міністерством закордонних справ України та з Радою експортерів та інвесторів.

Саме на таких заходах можна отримати ексклюзивну інформацію і важливі контакти! Слідкуйте за наступними анонсами! Завжди чекаємо з радістю!

Читайте також:Дискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи Gulfood

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis