укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Вітаємо випускників тренінг курсу EUREM Європейський ЕнергоМенеджер!

Центр бізнес-освіти Київської ТПП вже декілька років успішно співпрацює з Німецьким Бюро міжнародного співробітництва (GIZ GmbH.), що діє у співпраці з Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України на замовлення Федерального міністерства економічного розвитку та співробітництва Німеччини (BMZ).

У рамках проєкту Energy Efficiency and Climate Projects, GIZ GmbH. підтримує тренінг курс EUREM Європейський ЕнергоМенеджер в Україні.

«EUREM – унікальна можливість для компаній навчитися заощаджувати енергетичні та фінансові ресурси. Водночас, цей курс дає розуміння європейських стандартів, готуючи підприємства до роботи на міжнародному конкурентному ринку» - зазначає пан Рікардо Кюльхайм, Директор проєкту «Консультування підприємств щодо енергоефективності», GIZ GmbH.

«Київська ТПП прагне зміцнювати вітчизняний бізнес, тому залучення міжнародного проєкту EUREM є пріоритетом нашого стратегічного розвитку» - відзначив пан Володимир Коляденко, Віце президент КТПП.

27 січня 2021 року успішно закінчився черговий (вже четвертий) тренінг курс EUREM. Ще вісім представників українських компаній долучилися до міжнародної сертифікованої мережі EUREM. Особливістю цього курсу стало те, що вперше в історії тренінг курс був проведений повністю онлайн!

Кожен з учасників тренінг курсу EUREM не тільки отримав систематизовані теоретичні знання, а й розробив енергоефективний проєкт для власного виробництва, завдяки реалізації якого компанія отримає суттєву економію коштів, зможе знизити шкідливі викиди в атмосферу, зберегти електроенергію, зменшити вплив на навколишнє середовище та, з рештою, стати більш конкурентоспроможною на вітчизняному та європейському ринках.

Вітаємо з успішним закінченням курсу EUREM пані Ольгу Кунтиш, ТОВ Атілос; пана Олексія Сафонова, ТОВ Лекстатус Груп; пана Олександра Бута, ТОВ Сансей Енерджі; пана Олега Корнійчука, ТОВ Житомирський Маслозавод; пані Олену Тутову Екологічні Системи, пана Розена Павла, Дніпровський металургійний завод; пана Івана Барбова ТОВ Шабо, пані Ганну Рубанову, ТОВ Енергозбереження Волинь!

Дякуємо сертифікованим тренерам EUREM Анатолію Чернявському, Артемау Саф’янцу, Юлії Шишко та Олексію Пилипенко

Якщо Вас зацікавила можливість навчання на курсі EUREM, отримання теоретичних та практичних знань енергетичного менеджменту, міжнародного сертифікату EUREM та долучення до спільноти європейських енергоменеджерів, звертайтеся до координатора проєкту Олександра Синенка за ел. поштою seminar@kcci.org.ua

Читайте також:Дискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи Gulfood

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis