укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

КІБЕРБЕЗПЕКА - основа нашого впевненого використання можливостей новітніх цифрових технологій і сервісів

Тема кібербезпеки в Україні за останні три роки набула значних зрушень. Вперше в державі створено мінімально необхідну нормативно-правову базу з кібербезпеки.

Але Ми вже в Онлайн і цифрове перетворення відбувається дуже швидко. Сьогодні всесвітньою мережею Інтернет регулярно користуються 22,96 млн українців, або 71%, 19 мільйонів українців є користувачами соц. мережі Facebook. Затверджена Указом Президента України  у 2016 році «Стратегія кібербезпеки України», виконала свою функцію і вже не відповідає умовам сьогодення і потребує змін.

Зловмисники постійно сканують адресний простір організацій і інших користувачів, очікуючи підключення нових і незахищених систем до мереж.

За даними Національного координаційного центру кібербезпеки при Раді національної безпеки і оборони України (НКЦК при РНБО України) у період з 7 вересня по 06 грудня 2020 року зафіксовано більше 22 мільйонів кіберінцидентів¸ при цьому загальний рівень загроз визначено на рівні 58%. Найбільш поширеними були сканування ресурсів (майже 15,5 млн випадків).

Зараз в країні розробляються стратегії впровадження Широкосмугового доступу до Інтернет і впровадження технології мобільного зв’язку 5G, які потребують нової парадигми кібербезпеки, де кожна людина грає певну роль в забезпеченні своєї частини кіберпростору, включаючи пристрої та мережі, які вона використовує.

НКЦК при РНБО України розпочинає роботу по розробці нової «Стратегії кібербезпеки України» і розробило опитувальник з тематики кібербезпеки і просило його поширити і серед членів Експертної ради з метою ліпшого розуміння ситуації не лише в державних установах, але і у недержавному секторі. Він максимально знеособлений.

Посилання на опитувальник - https://ok.ncscc.gov.ua/2020

Хоча окремі його положення сформульовані таким чином, що вимагають специфічних знань про свою організацію, однак пропонується орієнтуватись навіть на власні відчуття щодо цих проблем (наприклад, чи здається вам як експертам, що вашій установі вистачає фінансових ресурсів на кібербезпеку і т.д.).

Керуючись положеннями Меморандуму «Про партнерство та співпрацю між Апаратом Ради національної безпеки і оборони України та Торгово-промисловою палатою України» звертаємось до бізнесу, експертів, небайдужих користувачів віртуального простору з пропозицією підтримати цю роботу. Ваша участь підтвердить ефективність державно-приватної взаємодії при вирішенні важливих питань розвитку країни.

 

Комітет з електронних комунікацій при ТПП України

Антикризовий центр кібернетичного захисту бізнесу при ТПП України

Читайте також:Дискусійна платформа «Проблемні питання українського ринку металобрухту»Дайджест важливих новин, аналітики та анонсів для підприємцівЯк вийти на ринок Дубаю та що для цього потрібноПріоритетом діяльності Київської торгово-промислової палати була і залишається підтримка підприємництва, розвитку економіки, промисловості Київського регіону19 компаній стали новими членами Київської торгово-промислової палатиКиївська торгово-промислова палата сприяє малому бізнесу України вийти на ринок ОАЕПрактична допомога просуванню українського експорту на виставці GulfoodВиставка Gulfood: індекс ділової активності на українському стенді надзвичайно високийУкраїнська компанія «Овостар» отримала нагороду за найкращу інновацію на міжнародній виставці Gulfood 2021Плідні переговори під час першого дня роботи Gulfood

Календар подій

Березень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
тел: +380 44 482-0301
факс: +380 44 482-3966
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права застережені.
Погода  
Розробка сайта - Exipilis