укр рус eng
 

Новини Київської ТПП

Допомога землякам “всупереч випробуванню”

“Всупереч випробуванню” - під таким заголовком у часописі “Отчий поріг” вийшла стаття про благодійну допомогу Новгород-Сіверщині. На початку серпня президент Київської торгово-промислової палати Микола Засульський, який по сумісництву є головою Новгород-Сіверського відділення Чернігівського земляцтва, відгукнувся на прохання щодо гуманітарної допомоги закладам, які найбільше її потребують. Реалізували гуманітарну місію спільно з керівником Благодійного фонду «Серце до серця» Леонідом Соколовим.

Новгород-Сіверське відділення традиційно багато уваги приділяє відродженню культурної спадщини рідного краю, спадкоємності поколінь і розвитку духовності. Не раз відділення надавало допомогу місту і селам району. Галина Кокта - заступник голови Новгород Сіверського відділення на сторінках видання “Отчий поріг” Товариства “Чернігівське земляцтво” з теплом згадала про цю подію:

 

“На уявному знамені нашого земляцтва з перших днів його життя сяють карбовані слова далеко не риторичного запитання: а що ти зробив для своєї малої батьківщини, чи й досі залишається вона в твоєму серці? І навіть побіжний перелік благодійних заходів наших низових об'єднань складає солідні списки. 

Не пасуть задніх у цьому благородному пориванні й члени Новгород-Сіверського осередку земляцтва, вони продовжують систематичну, конкретну допомогу рідній стороні, не зважаючи на коронавірус. Адже земляки, що усім серцем віддані рідній землі, не забувають про малу батьківщину, де б вони не були, ким би не стали”.


Нижче можна ознайомитись із статтею:

Читайте також:Словаччина запрошує!Потенціал співпраці в сфері MICE-індустрії презентували словацькому бізнесуПідприємниці визначили альтернативи вирішення спорів та основи успішної комунікаціїПерших українських «Кіберніндзь» знайдено!Будівельний ринок Польщі та України: підприємці знайшли шляхи співпраціВлада та бізнес вирішили актуальні питання експортної та виставкової діяльності в умовах COVID-19Опитування експортерів щодо пріоритетів діяльності на 2022 рікДорогі члени Київської торгово-промислової палати, партнери, друзі!Прозорі приватизація та оренда відкривають можливості для бізнесуШановні професіонали туристичної індустрії, просимо вас пройти опитування

Календар подій

Грудень 2021
ПнВтСрЧтПтСбНд
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

вул. Б. Хмельницького, 55,
Київ, 01054, Україна
info@kcci.org.ua
Київська торгово-промислова палата.
© 2014 Всі права захищені.Розробка сайта - Exipilis